444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İngilizce Öğrenme

Çağın getirdiği olanaklar ve yaşam şartları göz önünde bulundurulduğunda, İngilizce kapıları sonuna kadar aralayan en önemli etmenlerden biri olarak göze çarpıyor. Geleceğe umutla bakmak ve rekabetçi iş dünyasında bir adım öne çıkabilmek için, yüksek dil seviyesine ulaşmak gerekmektedir. Aynı zamanda eğitim ve seyahat amacının yanı sıra, sosyal yaşamı kolay hale getirmek için İngilizce öğrenme yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Etkin ders materyalleri, uluslararası çapta eğitim almış yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde uygun koşullara sahip olmak mümkün. Kaliteli bir dil eğitim alabilmek için hemen site bünyesinde www.britishtime.com.tr başvuru yapabilirsiniz.  İş, yurtdışı eğitimi, seyahat ve farklı sınavlar için titizlikle çıkarılmış program dahilinde profesyonel eğitim alınabilir.

 

İngilizce Öğrenme Konusunda Ele Alınması Gereken Unsurlar

İngilizce öğrenmek başlı başına bir kültür anlamak anlamına gelir. Dünyanın ortak dil olarak saydığı ve her açıdan büyük öneme sahip olan İngilizce konusunda, mutlaka pek çok unsur titizlikle ele alınmalıdır. Öncelikle eğitimi verecek olan öğretmenler büyük öneme sahiptir. Uluslararası düzeyde üniversite eğitimi görmüş ve sertifika sahibi eğitmenlerin destek vermesi gerekir.

Ayrıca doğru sözcük telaffuzu, etkin gramer ve cümle bütünlüğü yakalamak için hem yabancı hem de Türk eğitmenlerin bulunması önemlidir. Diğer taraftan İngilizceyi öğrenme konusunda ele alınacak materyaller amaca uygun olmalıdır. Hangi sebepten dolayı İngilizce öğrenilmek isteniyorsa, yüksek teknolojiye sahip eğitim unsurları ve konu üzerine tüm etmenler eksiksiz şekilde ele alınmalıdır.

 

Kurumsal Bir Dil Eğitim Kursunda İngilizce Öğrenmenin Avantajları

İngilizce öğrenmek için yurtdışına çıkmaya gerek olmasa bile; mutlaka profesyonel düzeyde eğitim kursları üzerinden destek almak gerekmektedir. Kur bazında bireyin dil seviyesi test edildikten sonra uygun düzey üzerinden eğitimlere katılmak önemlidir. Bu eğitimler İngilizce dil kursları bünyesinde yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde sağlanır. Amaca uygun olarak teorik ve pratik eğitim planlı şekilde gerçekleştirilir. Özellikle sözcük açısından telaffuz ve gramer bilgisi ile birlikte, yoğun pedagojik eğitimler sayesinde, kısa süre içerisinde istenilen düzeye gelmek mümkün.
 
Tabii İngilizce öğrenme noktasında, farklı sosyal aktiviteler kurslar açısından eğitim alan bireylere periyodik şekilde sunulmaktadır. Böylece hem akıcı şekilde konuşma ve anlama imkanı elde edilirken hem de dilin kültürünü en iyi şekilde kavrama fırsatı yakalanır. Bu kolaylık yabancı ve Türk eğitmenler ışığı altında ele alınır. Herhangi bir konu hakkında bilinmek istenen kısım söz konusu olduğunda, birebir olarak eğitmenlerden destek alma avantajı yakalanmaktadır. Böylece okuma, anlama, konuşma, yazma ve hatta çeviri konusunda yüksek dil seviyesine ulaşmak mümkün.

Çünkü her ne kadar İngilizce için farklı kurlar üzerinden profesyonel eğitim alınması gerekse dahi, mutlaka periyodik olarak pratik yapmak büyük öneme sahiptir. Bunu sağlayacak profesyonel dil kursları bünyesinde, amaca uygun İngilizce dil seviyenizi arzu ettiğiniz noktaya yükseltebilirsiniz.

 

İngilizce Dil Kursu ile Bir Adım Öne Çıkın

Hayatın her alanında kolaylık sağlamak artık büyük öneme sahip hale geldi. Özellikle mesleki açıdan iş bulmak ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için, öncelikle güçlü bir dil eğitimi alınması gerekmektedir. Dünya çapında ortak dil olarak öne çıkan İngilizce şüphesiz en başta geliyor. Böylece önemli şirketlerde kariyer sahibi olmak mümkün. CV üzerinde görünecek yüksek dil seviyesi, rakiplerin bir adım önüne geçilmesine olanak vermektedir. Aynı zamanda yurtdışı eğitimi, sosyal yaşamı kolay hale getirmek ve işte kademe atlamak için sınavlara girme konusunda oldukça önemlidir. Amaca uygun ve kurumsal açıdan profesyonel öğrenme konusunda, etkin olanakları sağlayan kurs için hemen iletişim kurabilirsiniz.

İngilizcenin Öğrenmenin hayatınıza katacağı tüm fayda ve imkanlar için bir adım atın.

British Time Dil Okullarının çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ve yarattığı fark ile İngilizceyi rahat öğrenin.

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN