444 84 63  |        |              |   ENGLISH

MAKALELER

MAKALELER

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

En Kaliteli Dil Okulu

Daha iyi okullarda eğitim almak isteyen bir öğrenci, daha çok kitleye erişebilmek isteyen bir bilim insanı, uluslararası ticaret yapmak isteyen bir yatırımcı, kariyerinde ilerlemek isteyen bir profesyonel, kısacası dünyayla daha interaktif bir iletişime geçmek isteyen herkes için İngilizce konuşabilmek artık bir ihtiyaç

en kaliteli ingilizce kursu

British Time Dil Okulları 1998 yılından beri kesintisiz sürdürdüğü İngilizce dil eğitimi programlarında kalite standartlarını belirlerken, diğer kurslara da rehberlik etmeye devam ediyor. Nasıl?

ingilizce özel ders

Yoğun iş temposunun genel İngilizce programlarının saatlerine uymadığı zamanlarda veya kişiye özel dil ihtiyacına yönelik hazırlanan İngilizce özel derslerinde birinci öncelik kursiyerin talebi doğrultusunda bir çalışma programı oluşturmaktır. Özel derslerde kursiyerin seviye tespiti sonrasında hedef odaklı bir program oluşturulur.

İngilizce Kursu

“Nasıl bir İngilizce kursuna gitmeliyim” diye düşünen bir öğrencinin en çok dikkat etmesi gereken husus gideceği kurs “bir dilde uzman mıdır? Yabancı dil sektöründe deneyimli midir? Tüm şubeleriyle bir bütün müdür?” gibi kalite göstergesi olan sorulara yanıt aramalıdır.

Genel İngilizce Eğitimi ve Seviyeler

British Time İngilizce Dil Okulları’nda genel ingilizce eğitimleri Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır. BRITISH TIME ‘da eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri, ile etüt çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İstanbul İngilizce Kursları

İstanbul’daki diğer İngilizce kurumlarına nazaran British Time’ın en büyük farkı, Eğitim sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteren, yurtdışında bilinen ve tanınan bir dil kursu değil DİL OKULU olmasıdır. Yine öğrencilerin bakış açısını çözümlemiş ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik büyük adımlar atmış olan British Time İstanbul’daki dil kurslarından farklı olarak sağladığı en büyük ayrıcalık,

Avcilar İngilizce Dil Kursları

Türkiye de bu gelişime ve yeni çağa ayak uydurmak için özellikle öğrencileri ingilizceye yönlendiriyor. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için Türkiye’de birçok dil kursu ve dil okulu açılmıştır. Bunlardan bir tanesi de sektöründe öncü ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan AVRUPA ‘DA EN BAŞARILI DİL OKULU ödülüne layık görülmüş olan British Time Dil Okulları’dır. British Time tüm şubeleri ve uzman öğretmen kadrosu ile hem öğrenciler hem de iş insanlarına eğitim vermektedir.

Bakırköy İngilizce Dil Kursları

Bakırköy British Time Dil okulları olarak İngilizce öğrenmek isteyen kişiler eğitim planlama uzmanlarımız tarafından ilk etapta seviye tespit sınavına tabi tutularak başlaması gerektiği seviyeyi belirleyip, eğitim planlama uzmanlarımız tarafından ulaşmak istediği seviyeye göre Bakırköy British Time şubemizde 7 ile 16 kişilik sınıflarda eğitime başlamaktadır. 7 farklı öğretmen desteği sağlayarak eğitim içeriğini daha kapsamlı bir hale getirip, öğrencilerine pratik yapabilme imkanı sunarak, onların ulaşmak istediği hedefe daha sağlam adımlarla ilerlemesini sağlayan Bakırköy British Time dil okullarının öğretmen destekleri şu şekildedir;

Mecidiyeköy İngilizce Dil Kursları

Günümüzde yabancı dilin önemi su götürmez bir gerçektir. Gerek eğitim yaşamı gerek sosyal çevre, yurtdışı bilgi kaynaklarına ulaşabilme kariyerimizde yükselebilme gibi bir çok etken baz alındığında İngilizce hayatımızın standartlarını yükseltmemizde oldukça büyük bir rol oynar. Hem akademik hem de iş dünyasında aranılan seviyede yabancı dil bilgisine sahip olabilmenin tek adresi neresi mi? Tabii ki de British Time İNGİLİZCE DİL OKULLARI!

Kadıköy İngilizce Dil Kursları

Hayatımızın her yerinde olan İngilizcenin önemini öğrenim hayatımız kadar, akademik sürecimizin sonrasında kariyerimize attığımız ilk adımlardan itibaren hissetmeye başlarız. İş başvuruları genellikle okulunuzu kaçıncı sırada bitirdiğinizden yada hangi üniversiteyi bitirdiğinizden çok, İngilizce bilip bilmediğinizle ya da alanınız konusundaki deneyimlerinize göre sonuçlanır

İngilizce Konuşma Kursları

Günümüzde en önemli şeylerden biri, kuşkusuz yabancı dil bilmek; hatta tüm dünyada geçerli olan “İNGİLİZCE” yi anlayıp konuşabilmektir. Daha iyi bir öğrenim hayatı, daha iyi bir iş imkanı, kariyerinde yükselme, tüm yabancı bilgi kaynaklarını kolaylıkla çevirebilme, yurtdışına yerleşebilme, dünya vatandaşı olabilme ve dünyayı keşfedebilme adına bir çok etkisi olduğu kesin.

İngilizce Kursu Fiyatları 2021

İngilizce kursu fiyatları 2021 'in, dil kursu fiyatları ve online İngilizce kursu fiyatları 'nın belirlenebilmesi için İngilizce dil seviyenizin test edilmesi ve eğitim danışmanlarımızın seviyeniz hakkında bildirdiği rapora ihtiyaç duymaktayız.

Bakırköy Online İngilizce Eğitimi

British Time Bakırköy İngilizce Kursu şubemizin tüm imkanları artık Bakırköy Online İngilizce Eğitimi adıyla dijital mecralarda. Kayıt olup evinizden, iş yerinizden veya dilediğiniz yerden eğitim alabilirsiniz.

Diyarbakır Online İngilizce Eğitimi

British Time Diyarbakır İngilizce Kursu 'na ait tüm branşları Diyarbakır Online İngilizce Eğitimi olarak dijital ortama taşıdık, siz değerli aday kursiyerlerimizi kurslarımıza bekliyoruz.

İstanbul Online İngilizce Eğitimi

British Time İstanbul İngilizce Kursu olarak dijital ortamda da İstanbul Online İngilizce Eğitimi ismiyle tüm mevcut branş derslerimizi alabilir ve kurslarımıza kayıt olabilirsiniz.

Kadıköy Online İngilizce Eğitimi

British Time Kadıköy İngilizce Kursu olarak pandemi sürecinde ve sonrası için tüm İngilizce Kursu eğitimlerimizi Kadıköy Online İngilizce Kursu olarak dijital ortama taşıdık.

Kayseri Online İngilizce Eğitimi

British Time Kayseri İngilizce Kursu şubemizin tamamını dijital ortama taşıdık, online olarak Kayseri Online İngilizce Eğitimi alabileceğiniz ortam artık sizlerle

Mecidiyeköy Online İngilizce Eğitimi

British Time Mecidiyeköy İngilizce Kursu şubesi olarak tüm İngilizce kursu branş eğitimlerimizi Mediciyeköy Online İngilizce Eğitimi olarak dijital ortama taşıyoruz

Online İngilizce Eğitim Kursları

British Time Online İngilizce Kursları bünyesinde tüm İngilizce branş kurslarımızı dijital ortama taşıyarak Online İngilizce Eğitim Kursları olarak hizmet veriyoruz

Şişli Online İngilizce Eğitimi

British Time Şişli İngilizce Kursu olarak Şişli şubemizde Şişli Online İngilizce Eğitimi şubemizi de aktif ettik. Siz değerli aday kursiyerlerimizi bekleriz.

Sivas Online İngilizce Eğitimi

British Time olarak Sivas Online İngilizce Eğitimi hizmetleri vermeye başlamış bulunuyoruz

Sivas Online İngilizce Dil Okulu

British Time Sivas İngilizce Kursu şubesi olarak uzaktan İngilizce eğitimlerine katkı vererek öğrencilerimizin faydalanması amacı ile Sivas Online İngilizce Dil Okulu sınıflarını açmış bulunuyoruz.

Şişli Online İngilizce Dil Okulu

British Time Şişli İngilizce Kursu olarak Şişli şubemiz içerisinde Online İngilizce Dil Okulu hizmetini başlattık ve bu hizmetten mevcut kursiyerlerimiz ile aday kursiyerlerimiz faydalanabilmektedir. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçmek yahut Şişli İngilizce Kursu şubemizi Uzaktan İngilizce Eğitimi için aramak.

Online İngilizce Dil Okulu

British Time İngilizce Dil Okuluna ait şubelerde Online İngilizce Dil Okulu sınıfı açılmıştır. Kayıt olmak isteyen kursiyer adaylarımız web sitemizden yahut şubelerimizi arayarak Online İngilizce Dil Okulu sınıflarına kayıt olup uzaktan İngilizce eğitimi alabilirler.

Mecidiyeköy Online İngilizce Dil Okulu

British Time Mecidiyeköy İngilizce Dil Okulu şubemiz içerisine Mecidiyeköy Online İngilizce Dil Okulu sınıfını açmış bulunuyoruz. Siz değerli kursiyerlerimiz online İngilizce kursu eğitimini artık şubelerimize gelmeden de alabilirsiniz.

Kayseri Online İngilizce Dil Okulu

British Time, Kayseri İngilizce Dil Okulu içerisinde oluşturduğumuz Kayseri Online İngilizce Dil Okulu şubemiz ile artık evinizden, işinizden dilediğiniz yerden derslerimize katılarak İngilizce öğrenebileceksiniz.

Kadıköy Online İngilizce Dil Okulu

British Time İngilizce Dil Okulu şubemize ek olarak Kadıköy Online İngilizce Dil Okulu şubemizi de açtık. Artık İngilizce Dil Okulu eğitimlerinizi online olarak dilediğiniz yerden alabilirsiniz.

İstanbul Online İngilizce Dil Okulu

British Time İstanbul Online İngilizce Dil Okulu şubemiz açılmıştır. Tüm kursiyerlerimiz evinden online olarak İngilizce dil okulu derslerimize kayıt olabilirler.

Diyarbakır Online İngilizce Dil Okulu

British Time Diyarbakır İngilizce Dil Okulu olarak dijital öğrenmeye katkıda bulunmak için Diyarbakır Online İngilizce Dil Okulu şubemizi siz değerli kursiyerlerimiz için aktifleştirdik.

Bakırköy Online İngilizce Dil Okulu

British Time İngilizce Dil Okulu olarak evinizden İngilizce Dil Okulu eğitimi alabilmeniz için Bakırköy Online İngilizce Dil Okulu şubemizi siz değerli kursiyerlerimiz için açtık.

Avcılar Online İngilizce Dil Okulu

British Time, Avcılar Online İngilizce Dil Okulu olarak hizmetinizdeyiz. Evinizden Online İngilizce Dil Okulu ile İngilizce öğrenin.

Kayseri Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Kayseri İngilizce Dil Kursu olarak öğrencilerimizin daha rahat ortamlarda İngilizce öğrenmesini sağlamak amacıyla Kayseri Online İngilizce Dil Kursu olarak uzaktan İngilizce eğitim derslerimize başladık.

Bakırköy Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Bakırköy İngilizce Dil Kursu olarak pandemi dönemi ve sonrası için siz kursiyerlerimizin İngilizce eğitiminin kesintiye uğramaması için Bakırköy Online İngilizce Dil Kursu adıyla dijital ortamda da İngilizce dersleri vermeye başladık.

Şişli Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Şişli İngilizce Dil Kursu sistemimizi devam ederken Şişli Online İngilizce Dil Kursu olarak dijital ortama taşıyarak sizlere daha kaliteli ve uzaktan İngilizce eğitimi vermeyi amaçlıyoruz.

Sivas Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Sivas İngilizce Dil Kursu olarak tüm hizmetlerimizi Sivas Online İngilizce Dil Kursu adıyla dijital ortama taşıdık. Uzaktan Eğitim şubemize kayıt olarak tüm fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Mecidiyeköy Online İngilizce Dil Kursu

British Time, İngilizce eğitiminde Mecidiyeköy İngilizce Dil Kursu şubesi olarak vermiş olduğu eğitimleri pandemi süreci sonrasında Mecidiyeköy Online İngilizce Dil Kursu olarak vermeye devam etmektedir.

Kadıköy Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Kadıköy İngilizce Dil Kursu olarak pandemi süreci sonrasında tüm hizmetlerimizi uzaktan eğitim şubesi altında Kadıköy Online İngilizce Dil Kursu olarak dijital ortama taşıdık.

İstanbul Online İngilizce Dil Kursu

British Time, İstanbul İngilizce Dil Kursu olarak pandemi süreci sonrasında İstanbul Online İngilizce Dil Kursu olarak da dijital uzaktan eğitim şubesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Diyarbakır Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Diyarbakır İngilizce Kursu olarak pandemi süreci ve sonrasında Diyarbakır Online İngilizce Kursu altında uzaktan eğitim şubemizi aktif etmiş bulunuyoruz.

Avcılar Online İngilizce Dil Kursu

British Time, Avcılar İngilizce Dil Kursu olarak pandemi sürecinde Avcılar Online İngilizce Dil Kursu olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Sivas Online İngilizce Kursu

British Time, Sivas İngilizce Kursu olarak vermiş olduğu tüm İngilizce Kursu eğitimlerini Sivas Online İngilizce kursu olarak vermeye başlamıştır. Tek yapmanız gereken kursumuza kayıt olarak eğitime başlamak.

Şişli Online İngilizce Kursu

British Time, Şişli İngilizce Kursu olarak yerinde eğitimlerinin yanı sıra pandemi sonrası Şişli Online İngilizce Kursu olarak da eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Mecidiyeköy Online İngilizce Kursu

British Time, Mecidiyeköy İngilizce Kursu olarak pandemi ve sonrası için kursiyerlerimizin faydalanması için Mecidiyeköy Online İngilizce Kursu olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Kayseri Online İngilizce Kursu

British Time, Kayseri İngilizce Kursu olarak pandemi süreci ve sonrasında Online İngilizce Kursu hizmetini başlattı. Faydalanmak için tek yapmanız gereken uzaktan eğitim şubemize kayıt olmak.

İstanbul Online İngilizce Kursu

British Time, İstanbul İngilizce Kursu olarak pandemi sürecinden itibaren Online İngilizce Kursu ve Uzaktan İngilizce Eğitimi hizmetlerine başlamıştır.

Diyarbakır Online İngilizce Kursu

British Time, Diyarbakır İngilizce Kursu olarak pandemi sürecinde aktif olarak Online İngilizce Kursu eğitimlerimizi gerçekleştirmeye başladık.

Kadıköy Online İngilizce Kursu

Kadıköy Şubemizde; evinizden, İş yerinizden, okulunuzdan yahut dilediğiniz yerden Online İngilizce Kursu Eğitimi alın. Uzaktan eğitim şubemize şimdi kayıt olun.

Bakırköy Online İngilizce Kursu

British Time İngilizce Kursları olarak, Bakırköy Online İngilizce Kursu hizmeti vermeye başlamıştır. Uzaktan eğitimlerimize kayıt olarak İngilizce eğitimini almaya başlayabilirsiniz.

Avcılar Online İngilizce Kursu

Günümüz şartlarında evden, iş yerinizden veya dilediğiniz yerden Avcılar Online İngilizce Kurs larına kayıt olabilir ve online kurs deneyimini yaşayabilirsiniz.

İngilizce Kursu Müfredatı

British Time, İngilizce Kursu 2020 yılı müfredatı ve İngilizce dil kursu eğitim içeriği. Yabancı Dil ve İngilizce Kursu eğitim içeriği sadece bunlarla sınırlı değil

Özel İngilizce Kursu Kursiyerleri Nasıl Ders Çalışmalıdır?

Özel İngilizce kursu öğrencisi olup, çalışma disiplini kazanabilenler, her daim daha avantajlı olurlar. Özel İngilizce Kursu bu açıdan dikkat edilerek çalışılan bir İngilizce Kursu dur.

İş İngilizcesi Kursu Hakkında Bilinmesi Gerekenler?

İş dünyasında ilerlemenin kolay yollarından birisi de İngilizce öğrenmektir. İş İngilizcesi Kursu 'na kayıt ile bu ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Neden Şişli Dil Kursunu Seçmelisiniz?

Katılmak istediğiniz Şişli İngilizce Kursu ve Şişli Dil Kursu için Şişli ilçesini tercih ediyorsanız, merkez ilçelerden biri olan Şişli'de en iyi eğitimi veren bir çok dil kursu mevcut.

Kurumsal İngilizce Eğitimi Aşamaları Nelerdir?

İş hayatında yer alan çalışan kişilere mesleki ve kurumun ihtiyacına göre ingilizce kursu verilmesini amaçlar

Türkiye'de İngilizce Eğitiminde İletişimsel Yaklaşımın Rolü

Türkiye'de İngilizce Eğitiminde İletişimsel Yaklaşımın Rolü hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

Yabancı Dil Kursları

Yaşamın hangi döneminde olursa olsun yabancı dil günümüzde büyük önem taşıyor. İş hayatı, yurtdışı eğitimi, sosyal yaşamı daha kolay ve keyifli hale getirmek gibi pek çok sebep sayılabilir.

British Time Kadıköy İngilizce Kursları

British Time Kadıköy İngilizce Kursları bilgilendirme sayfası

İngilizce Öğrenme

Çağın getirdiği olanaklar ve yaşam şartları göz önünde bulundurulduğunda, İngilizce kapıları sonuna kadar aralayan en önemli etmenlerden biri olarak göze çarpıyor.

İngilizce Kursları ve BritishTime

"Avrupanın en iyi dil okulu" ve "Yılın En Başarılı Dil Okulu" seçilen British Time Dil Okulları 2019/2020 Eğitim ve Öğretim dönemine tüm hazırlıkları tamamlanmış olarak başlamıştır.

Dil Okulları

Ücretsiz danışmanlık ile birlikte hizmet veren yabancı dil okulları başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm büyük şehirlerde birden fazla şubeye sahiptir. Örneğin bu okulları İstanbul'un hem Asya hem de Avrupa kıtalarında bulmak ve seçimi buna göre yapmak mümkündür.

Toefl Kursu

0 başarı odaklı yabancı dil sınavı hazırlık kursu hizmetlerimizle, siz de kariyer hedefinizi evrensel platforma taşıyabilirsiniz. En iyi öğrenme garantisinin en iyi fiyat garantisiyle sunulduğu kurumumuzda siz de başarıyı garantileyebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu ve İngilizce Kursları

Geleceğe umutla bakabilmek ve hayatı daha kolay hale getirebilmek için, İngilizce günümüzde büyük öneme sahip hale geldi. Dünyanın ortak dili olarak kabul ettiği İngilizceyi öğrenerek, hayatın içerisinde pek çok amaç ayrıcalıklı olarak elde edilebilir.

İngilizce Öğrenme'de Zorluklar

İngilizce Dünya üzerinde onlarca ülkenin resmi dili olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda Dünya’da en çok konuşulan diller listesinde nüfusa göre değerlendirildiğinde Çince’ den sonra 2. Dil olarak karşımıza çıkan İngilizce dili politika, eğitim gibi önemli alanlarda yaygın olarak kullanılan bir dildir.

İngilizce Dil Eğitimi

Hem Türk hem de yabancı hocaların eğitim verdiği ingilizce kursları birçok farklı eğitim seçeneğine ev sahipliği yapıyor. Bu kurslarda öğretilen dil hem akıcı bir şekilde konuşmayı hem de temel gramer bilgilerinin öğretilmesini amaçlamaktadır

British Time Bakırköy İngilizce Kursları

British Time Bakırköy İngilizce Kursları bilgilendirme sayfası

Uzman Kadrolar Eşliğinde Yds Hazırlık Eğitimleri

YDS, yabancı dil seviyesini puanlayan ve ÖSYM tarafından düzenlenen bir sınavdır. Kişiye özel olarak sürdürdüğümüz YDS kurs programıyla, adaylar istedikleri hedefe bir adım yaklaşmak için ihtiyaç duydukları skoru elde edebilirler.

British Time Mecidiyeköy İngilizce Kursları

British Time Mecidiyeköy İngilizce Kursları bilgilendirme sayfasıdır

İngilizce Seviyeleri

Yaşanan çağ açısından bakıldığında artık İngilizce öğrenmek tartışma götürmez bir noktaya ulaştı. Hangi yaşta olunursa olunsun güzel bir iş bulmak ve kariyer sahibi olabilmek için, İngilizce büyük öneme sahip. Burada önemli olan amaca uygun şekilde etkin materyaller ve profesyonel eğitmenlerle farklı İngilizce seviyeleri üzerinden en iyi desteği almaktır.

İngilizce Kursları ve Önemi

Uluslararası iletişimin farklı amaçlar doğrultusunda yoğun olarak gerçekleştirildiği günümüzde, ortak dil büyük öneme sahip haline geldi. Turistik geziler, iş seyahatleri ve kültürel aktivitelerin sürdürülebilir olması için, İngilizce dili en önemli unsur olarak öne çıkıyor.

Ielts Kursu

Sınav eğitiminde tecrübeli eğitmenleri ile fark yaratan kurumumuz, hazırlık kurslarında kullandığı zengin materyali ile dikkat çeker. 1 ila 9 arasında puan sistemi esasına göre uygulanan IELTS sınavı, uluslararası alanda geçerlilik belgesidir. Özel olarak hazırlanan sınıflarda devam ettirilen dersler tamamen yabancı eğiticiler tarafından sürdürülür.

British Time Avcılar İngilizce Kursları

British Time Avcılar İngilizce Kursları bilgilendirme sayfası.

En İyi İngilizce Dil Okulu Eğitimleri

Çağımızda tüm dünyada konuşulan İngilizce, evrensel dil olarak kabul edilmektedir. Bu düşünceden hareketle İngilizce dil eğitimleri giderek önem kazanmaktadır. Bu dili öğrenmek hem sosyal yaşamda hem kariyer alanında başarı kazanmanın anahtarıdır.

İngilizce Başlangıç Kurslarının İçeriği ve Önemi

Uluslararası iletişim dili olarak kabul gören İngilizce, günümüzde dünyanın birçok ülkesinde konuşuluyor. Bu durum, İngilizce öğrenmeyi bir gereklilik haline getirdi. İngilizce bilmek, kişinin kariyerinden sosyal yaşamına kadar birçok alanda avantaj olarak kabul edilmektedir. Ancak İngilizceyi öğrenmek alınan iyi kalitedeki bir eğitimle sağlanmaktadır.

İngilizce Kurs Eğitimi

Global dünyada iletişimin en önemli seçeneği İngilizce dilidir. Bu dilin kullanım alanı bütün dünyayı kapsamaktadır. İş dünyası, eğitim dünyası, akademi dünyası, spor dünyası, sanat dünyası ve diğer kategoriler İngilizce diline ihtiyaç duymaktadır.

İngilizce Kurslarının Dil Öğretimindeki Faydaları

İngilizce Tüm dünyada en çok konuşulan dillerdendir. Uluslararası geçerli dil olarak kabul edilmiştir. Ana dili İngilizce olmayan ülkeler için de bu durum geçerlidir. Dış ülkeler ile iletişimde kullanılan tek dildir denebilir. Bu yüzden sosyal hayatta önemi büyüktür.

İngilizce Kurslarının Hayatımızdaki Yeri

İngilizce, günümüzde dünyada yaklaşık 2 milyar insanın kullandığı bir dildir. Aynı zamanda uluslararası iletişim dili olarak kabul görmektedir. İngilizcenin sahip olduğu bu nitelik, bu dili öğrenmeyi zorunlu kılmaktadır. Dolayısıyla yaşamınızda İngilizcenin ve ingilizce kurslarının yeri önemlidir.

İngilizce Öğrenmek İçin Kursa Gitmek Şart Mı ?

Dil öğrenmek, zannedildiği kadar basit bir konu değildir. Her dilin kendi kuralları ve işleyiş şekli mevcuttur. Profesyonel biçimde bir dili öğrenmek, bunun eğitimini almayı gerektirmektedir. Bu nedenle İngilizce kurslarına gitmek, önem taşımaktadır.

İngilizcenin Hayatımızdaki Önemi

Daha iyi bir iş, kaliteli iletişim ve akademik kariyer için ingilizce bilmek zorunludur. Dünyanın hemen her köşesinde konuşulan evrensel bir dil olan İngilizce, mesleki ve kişisel hedefler için de gereklidir. 67 ülkenin resmi ve 27 ülkenin de ikinci resmi dili olan ingilizce öğrenmek, global anlamda ciddi avantajlar sağlar.

Neden İngilizce Öğrenmeliyiz

Dünyanın dört bir köşesinde konuşulan ortak dil olan ingilizce, 54 ülkede 500 milyonu aşkın kişinin ana dilidir. Evrensel bir dil olan İngilizce öğrenmek günümüzde sorun olmaktan çıkmıştır. Kişisel gelişime yapılacak en büyük katkı olarak görülmesi gereken dil eğitimi, insanın akademik ve sosyal açıdan kendine olan güvenini de geliştirir.

Kampanyalı İngilizce Kursları

Kısa bir süreliğine öğrencilerine (Kampanyalı ingilizce Kursları nda 35 e varan ) İNDİRİM BURSU kontenjanları ayırarak yeni öğrencilerini bekliyor..!!.. öğrencilerine destek olmak isteyen ve eğitim sektöründe “öğrenme garantili” eğitim veren tek kurum olarak üzerine düşeni yapan British Time Dil Okulları; bu dönemde eğitim hayatından olumsuz etkilenen tüm öğrenciler için teşvik niteliğinde özel ve yüksek indirimler sağlayarak İngilizce öğrenmek isteyenlere ışık tutmaya devam ediyor. Sektörünün öncüsü olmayı öğrenci çıkarlarını ön planda tutmaya ve eğitim içeriklerini yüksek standartlarda tutarak başarılarını bir çok ödülle taçlandıran British Time İngilizce Dil Okulları bu süreçte de öğrencilerini yalnız bırakmayarak hem yüzyüze eğitimler hem de YENİ online alternatife eğitim modelleri ile İngilizce öğretmeye devam ediyor….!!

Uzaktan Eğitim (Online Eğitim)

Globalleşen dünyada hızla gelişmekte olan teknolojiler, bir enformasyon aracı olarak “internet” i günümüzde vazgeçilmez hale getirmiştir. Bilgisayar ve internet gibi teknolojilerin eğitim alanına girmesi ile bilgiye ulaşmak hızlanmış ve kolaylaşmış, farklı bilgi kaynaklarına aynı anda, aynı yerden ulaşabilmek mümkün olmuştur. Zaman – mekan kavramından bağımsız tüm bilgi kaynaklarına erişilebilmesi eğitime çok farklı bir boyut ve nitelik kazandırmıştır.

Öğrenme Garantili İngilizce Kursu

İngilizce Öğrenmek kendiniz için yapabileceğiniz en doğru yatırımdır. Teknolji ağındaki milyonlarca bilgiye günümüzün kitle iletilşim araçları ile kolaylıkla ulaşabilmek, kendinizi akademik olarak geliştirebilmek, iş hayatındaki rakiplerinizi ardınızda bırakmak, anadiliniz gibi ingilizce konuşarak insanları etkilemek, sosyal hayatınızda kendi dilinizle sınırlı kalmamak, daha farklı kültürler tanıyabilmek , sanat - tarih –bilim – teknoloji – sağlık –iletişim – eğitim – sosyal çevre gibi bir çok alanda dünyayla aynı paydada buluşabileceğiniz kapıları açarken şüphesiz İngilizce ilk ve en önemli anahtarınız olacaktır.

Yüzyüze İngilizce Eğitimi

Pandemi süreci ile hayatımıza tam anlamıyla dahil olan online eğitim modeli,yabancı dil kursları ve dil okullarında da tercih edilmektedir. Ancak bu süreçle birlikte online eğitim modeline yoğunluk veren bir çok kurum gerek sık sık gündeme gelen kısıtlamalar gerek sağlık sebepleri gerekse yüzyüze eğitimi tercih edecek yeterli öğrenci olmaması vb. nedeniyle yüzyüze eğitim sürecine uzun bir ara vermiştir. Eğitim sektörünün en köklü kurumlarından British Time Dil Okulları yüzyüze eğitim konusunda bu süreçte sorunsuz bir şekilde ilerlemiş, gelen kısıtlamalar sonrasında dahli öğrencilerine kısıtlama saatlerine uyum sağlayacakları seans çözümleri ile destek olmaya devam etmiştir. Öğrenci referanslarının sağlamlığı ve sektörünün öncüsü olması nedeniyle her zaman tercih edilen ve deneyimine güvenilen bir kurum olduğundan British Time diğer kurumların aksine eğitime ara vermemiş, hatta bu koşullarda dahi önceliği öğrenci çıkarlarını gözetmek olduğundan daha az kişi sayısı ile tüm sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yüzyüze eğitime devam etmiştir.

Akıcı İngilizce Konuşma

İngilizce eğitimi tüm eğitim yaşantımız ve kariyer hayatımız boyunca üzerinde durulması gereken bir konudur. Ancak malesef öğrenciler eğitim hayatı boyunca İngilizce’yi yeterli düzeyde görmedikleri ve okullarda gördükleri İngilizce eğitimini yeterli bulmadıkları için verimsiz bir İngilizce eğitimi aldıkları düşüncelerinden sıkça bahsetmektedirler. İngilizceyi öğrenmek ve geliştirmek onu hayatınızın içine almak ve kullanmakla mümkündür.

Hangi Dil Kursuna Gitmeliyim?

En iyi, en kaliteli dil kursunu araştırırken hedeflerinize zamanında ulaşıp ulaşamayacağınız, alacağınız hizmetin garantisi olup olmadığını araştırarak kurs seçiminde bulunmalısınız. Bir dil kursunu ya da yabancı dil eğitim merkezini tercih ederken alacağınız eğitim saatlerine, eğitimde gideceğiniz kurumun sektörel tecrübesine dikkat etmelisiniz.

İstanbul’da En Başarılı Dil Okulu

Kurulduğu günden bugüne, çeyrek aşırı aşan bir süredir, kesintisiz İngilizce dil eğitimi faaliyetlerini sürdüren British Time Dil Okulları, İstanbul’un en önemli merkezlerindeki şubeleri ve kurucu yönetim kadrolarının alandaki deneyimleri ile öne çıkmaktadır.

British Time İngilizce Kursu

Çeyrek aşırı aşan kesintisiz eğitim tecrübesiyle British Time Dil Okulları çağımızın gereksinimlerine uygun olarak sürekli kurumsal kapasitesini geliştirme hedefiyle yatırımlarını sürdüren bir eğitim kurumudur. Bünyesinde bulunan nitelikli ve deneyimli öğretmen ve idari kadrolarla hizmet anlayışını sürdürürken, öğrenme garantili eğitim ilkesi doğrultusunda istisnasız tüm kursiyerlerine yüksek kalite ve standartlarda eğitim vermeyi ve ülkemizin insan kaynaklarının gelişmesine katkı sunmayı hedeflemektedir

İngilizce Öğrenmek İstiyorum

Hemen hepimiz yıllarca okul yıllarımızda İngilizce dersleri gördük ancak matematik formülü gibi gramer odaklı ders işlediğimiz için konuşabilecek, İngilizce iletişime geçebilecek yeterlilikte bilgi, donanım ve tecrübeye sahip olamadık. Oysaki internetin hayatımızın her alanına girdiği bu dönemde her geçen gün İngilizce kullanımının önemi ve ihtiyacının arttığı herkesin kabul ettiği bir gerçektir.

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu Yüz yüze eğitimlerde en kaliteli dil okulu olan British Time, internete erişiminizin olduğu her yerde size canlı çevrimiçi (online) İngilizce dil eğitimi veriyor. Birçok yerde görüldüğü gibi video kayıtları olarak değil, tüm eğitimlerimiz canlı olup gerçek zamanlı verilmektedir. Tıpkı sınıf içi eğitimlerimizde olduğu gibi online İngilizce kurslarımızda da dersler interaktif bir şekilde tüm kursiyerlerin aktif katılımıyla işlenmektedir

İngilizce Dil Kursu Önerileri

Öğrenci, çalışan veya iş arayanlar için en temel hedefin başında kariyerleri için çağımızın en önemli iletişim kanalı olan İngilizceyi öğrenmek ve İngilizce konuşabilecek donanımda olmak gelmektedir. Hızlı, sonuç odaklı, öğrencisinin ihtiyaçlarını doğru analiz eden, alanında deneyimli kadrolara sahip, sektördeki tecrübesi ve mezunlarının sayısı, kullandığı eğitim materyallerinin uluslararası geçerliliği, eğitim verilen dersliklerde akıllı tahta uygulamalarının varlığı, ders dışı aktivitelerinin çeşitliliği ve öğrenme garantisi gibi en temel ve belirleyici kriterlere göre karar vermek gerekmektedir.

Mükemmel İngilizce Kursu

Yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet anlayışıyla 1998’den beri kesintisiz eğitim faaliyeti gösteren British Time Dil Okulları, tüm iletişim becerilerini (konuşma, dinleme, okuma, yazma) geliştirecek iletişimsel yaklaşım (communicative approach) metoduyla dil eğitiminde öncü bir yabancı dil kursudur.

İngilizce Konuşmak İstiyorum

İlköğretimden beri devam ettiğimiz zorunlu eğitim yıllarımızda ve hatta üniversite eğitimlerimizde oluşan pratiğe dönüştürülmemiş teorik dil eğitimi, ülkemizdeki dil becerilerinin gelişememesinin önündeki en büyük engeldir. Daha iyi bir iş bulabilmek, yüksek lisans veya doktora gibi akademik çalışmalar yapabilmek, farklı uluslardan bireylerle iletişime geçip sohbet edebilmek

En İyi Dil Kursu

Çağımız rekabetin hızlandığı ve nitelikli personel ihtiyacının sürekli arttığı bir çağ olduğu için daha öğrencilik yıllarında dünyanın en çok konuşulan ve işletmelerin personel arayışında talep ettiği İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek hedeflenmelidir. Bu doğrultuda alanında uzman eğitim kadrolarına sahip ve konuşma başta olmak üzere genel İngilizce iletişim becerilerini geliştirici eğitimler veren bir dil kursu seçerken

Sivas İngilizce Kursu Hizmetlerimiz

Sivas İngilizce Kursu Hizmetlerimiz hakkında bilgiler içerir. Sivas İngilizce Kursu, Sivas Dil Okulu ve Sivas Yabancı Dil Kursu içerisinde verdiğimiz eğitimlerin detaylı bir listesine erişebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları 2020 yılında nasıl belirleniyor, İngilizce kursu fiyatları nı etkileyen faktörler ve kur seviyelerinin ingilizce kursu fiyatlarını nasıl belirlediğine dair bilgiler içerir.

İngilizce Kursu Ücretlerini Düşüren Faktörler

Kurumumuza İngilizce Kursu için kayıt olan kursiyerlerin İngilizce kurs ücretleri ve İngilizce kurs fiyatları nın belirlenmesinde ortaya çıkan artırıcı ve düşürücü etkenleri gösterir.

En İyi İngilizce Kursu Hizmetlerimiz

En iyi İngilizce Kursu Hizmetleri mizi gösteren hizmet sunum sayfamızdır. Kurumumuzun başlangıçtan başlayarak profesyonel İngilizce konuşma aşamasına götüren İngilizce Kursu hizmetlerini gösterir.

British Time Şişli İngilizce Kursları

British Time Şişli İngilizce Kursları hakkında bilgi verir

Dil Kursu Fiyatları

İngilizce dil kursu fiyatları hakkında bilgi içerir. Dil Kursu Ücretleri bilgilendirme

İngilizce Kursları Fiyatları 2020

İngilizce kursu fiyatları ve dil kursu fiyatları 'nın belirlenebilmesi için İngilizce dil seviyenizin test edilmesi önemlidir, belirlenen dil seviyeniz İngilizce kurs fiyatları 'na etki edecektir.

British Time Şikayet

British Time İngilizce Kursu Şikayetleri konusunda kursiyerlerimizin irtibata geçmesi gereken şikayet kanalları hakkında bilgilendirme

British Time Ekşi Sözlük

Ekşi sözlük hakkında dil okulumuz hakkında yazılan İngilizce yorumları ve İngilizce görüşler hakkında bilgilendirme

British Time Youtube Hesapları

British Time İngilizce Dil Okullarına ait youtube hesaplarını gösterir İngilizce yabancı dil bilgilendirme sayfasıdır.

British Time Instagram Hesapları

British Time İngilizce Dil Okullarına ait instagram hesaplarını gösterir İngilizce yabancı dil bilgilendirme sayfasıdır.

British Time Twitter Hesapları

British Time İngilizce Dil Okullarına ait facebook hesaplarını gösterir İngilizce yabancı dil bilgilendirme sayfasıdır.

British Time Facebook Hesapları

British Time İngilizce Dil Okullarına ait facebook hesaplarını gösterir İngilizce yabancı dil bilgilendirme sayfasıdır.

İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce kursu fiyatları 'nın belirlenebilmesindeki en önemli unsur İngilizce dil seviyenizin test edilmesi ve hangi seviyeden başlamanız gerektğinin belirlenmesidir. İngilizce kurs fiyat

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN