444 84 63  |        |              |   ENGLISH

UZAKTAN CANLI İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ BAŞLADI

UZAKTAN CANLI İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ BAŞLADI

UZAKTAN CANLI EĞİTİM ŞUBEMİZ HİZMETE BAŞLADI

Sosyal izolasyon nedeniyle evde kalmak zorunda olduğumuz bu günlerde zamanımızın daha verimli geçirmemiz hepimiz için en doğru olandır.  Covid -19 Pandemisi nedeniyle yüz yüze eğitimin mümkün olmadığı günümüz şartlarında Uzaktan Canlı Eğitim çözümleri artık hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuş bulunmakta.  Ve bu süreç bize de evde kalarak ingilizce öğrenilebileceğini ve öğretilebileceğini fark ettirdi.

British Time kalitesi ve Öğretmenlerinin rehberliğinde “Uzaktan Canlı Eğitim” programlarımızla halen eğitim almakta olan yüzlerce öğrencimizin memnuniyet ve başarısı bize daha fazla öğrenciye bu eğitimi ulaştırmamız gerektiği konusunda cesaret verdi. 

Eğitim programlarımızın içerisinde kalıcı olarak yer alacak olan Uzaktan Canlı Eğitimlerimiz artık “Uzaktan Canlı Eğitim Şubesi” olarak hizmet verecektir.  Dünyanın her yerinden programlarımıza katılarak yer ve mekan sıkıntısı yaşamadan internetin olduğu her ortamda derslerinize devam edebilirsiniz.

Üstelik şimdi %50 ye varan indirimlerle.

Daha detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz. Eğitim Danışmanlarımız en kısa zamanda sizlerle irtibat kurup detaylı bilgilendirme sağlayacaktır...

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN