444 84 63  |        |              |   ENGLISH

KADIKÖY İNGİLİZCE KURSLARI BAŞLAMA TARİHLERİ

KADIKÖY İNGİLİZCE KURSLARI BAŞLAMA TARİHLERİ

 
Kadıköy İngilizce Kurslarında oluşturduğumuz gruplarımızın başlama tarihi, İngilizce seviyeniz ve katılacağınız yabancı dil eğitimi programı ile kayıt tarihinize göre değişiklik göstermektedir.
 
Sizde İngilizce Dil Okulu Kadıköy Şubemizde, İngilizce eğitimi almak isterseniz web sitemizden yahut Kadıköy Yabancı Dil Kursumuzu ziyaret ederek İSTS (İngilizce Seviye Tespit Sınavı)'na katılabilir ve İngilizce eğitimine başlayacağınız seviyeyi öğrenebilirsiniz.
 
İngilizce seviyenizi test etmek size kayıt olacağınız İngilizce kursu fiyatları açısından avantaj sağlayacaktır. Böylelikle yabancı dil eğitimi alırken ödeyeceğiniz İngilizce kurs ücreti daha az olabilecektir. İngilizce Seviye Testi sonrasında yabancı dil eğitmenlerimizin size önereceği seviyeden itibaren İngilizce Kursu Eğitiminizi almaya başlayabilirsiniz.
 
Genel İngilizce Kursu, Kurumsal İngilizce Konuşma Eğitimi, Yerinde İngilizce Kursu, İş İngilizcesi, Yüz Yüze İngilizce Konuşma Eğitimi ve Toefl Kursu, İelts Kursu, Yds Kursu gibi tüm İngilizce Kursları ve tüm detayları hakkında bilgi almak için Kadıköy İngilizce Kursu Şubemizi Arayabilirsiniz.
 

İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY ŞUBESİMİZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad No:18 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 418 84 54
E-posta: kadikoy@britishtime.com.tr

 

İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY 2 ŞUBESİMİZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:40 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 418 22 25
E-posta: kadikoy@britishtime.com.tr

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN