444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Toefl Kursu

Toefl Hazırlık Kursu İle Başarıyı Garantileyin!

0 başarı odaklı yabancı dil sınavı hazırlık kursu hizmetlerimizle, siz de kariyer hedefinizi evrensel platforma taşıyabilirsiniz. En iyi öğrenme garantisinin en iyi fiyat garantisiyle sunulduğu kurumumuzda siz de başarıyı garantileyebilirsiniz. Kişiye özel eğitimlerimizden faydalanabilir veya seçimini aynı seviyedeki arkadaşlarınızla dil programımıza katılmaktan yana kullanabilirsiniz.

 

En İyiyi Hedefleyen Adaylara Yönelik Eğitimler

Dinleme, konuşma ve yazma yeteneklerinin ölçülmesi için farklı etaplarda tamamlanan sınava kurumumuzda hazırlanabilir ve sosyal açıdan kendinizi daha güvenli hissedebilirsiniz. Yabancı dil sınavlarına hazırlık kursu kaydı yaptıran öğrencilerin derslere devam etmesi zorunludur.

TOEFL sınavında elde edilecek skor, İngilizce eğitim veren gözde uluslararası eğitim kurumlarına girme aşamasında kabul görmenizi sağlar.

TOEFL Sınavı Hakkında; Merkezi Amerika'da olan kurumun amacı; ana dili İngilizce olmayan bireylerin akademik İngilizce bilgisini ölçmektir. Bu sınavda elde edilecek başarı, İngilizce eğitim veren bir okula kayıt olmak için atacağınız ilk adım olacaktır. Geleneksel sınavlar günümüzde yerini daha çok konuşma ağırlıklı bir karşılıklı görüşmeye çevirmeye başlamıştır. Dünya çapında 35 milyondan fazla kişi dil yeterliliğini kanıtlamak için bu sınava girmiştir. Sınava gösterilen ilgi her geçen gün artarken, dünya geneline bakıldığında 145’den fazla ülke ve 10 binden fazla eğitim kurumu TOEFL sınav sonuçlarını kabul ederek öğrenci seçimi yapmaktadır.
 
Sınav süresi 270 dakikadır. Elde edilecek skorun geçerlilik süresi 2 yıldır. Bu sınava adaylar istedikleri ülkede girebilirler. Sadece yetkili sınav merkezlerinde uygulanan Toefl sınavına; ülkemizde veya yurt dışındaki üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktora eğitimine devam etmek isteyen adaylar katılabilir. Eğitim dili İngilizce olan üniversitelerde hazırlık sınıfı okumak istemeyenler için de bu sınavdan elde edilmiş skor kullanılır.

 

Toefl Kursu Ders Programı Hakkında Merak Edilenler

Eğitiminizi yurt dışında ve özellikle Amerika’da yapmak istiyorsanız TOEFL sınavına girmek ve kabul için ön şart olan yeterlilik puanını almak zorundasınız. Dil bilginizin test edildiği ve belgelendiği bu sınava konusunda uzman kadrolarla hazırlanabilir ve fark yaratabilirsiniz. Tamamen yabancı eğitimciler eşliğinde sürdürdüğümüz sınava hazırlık kursu programlarında online olarak yapılan sınav sistemine hazırlık bilgileri de yer almaktadır. Tamamen sınava uygun olarak hazırlanan eğitim içeriklerimiz;

 * Okuma,

 * Okuduğunu anlama,

 * Yazma ve

 * Konuşma becerilerinin gelişmesini hedeflemektedir.

Amerika’daki üniversitelerden burs almanızı da sağlayacak olan bu sınavdaki başarınız son derece önemlidir. Toefl Kursuna katılarak sadece İngilizce yeterliliğinizi ölçmekle kalmaz sosyal açıdan da zengin bir dönem geçirebilirsiniz. Bir yabancı dili bilmek her şey demek olabilir ancak kendini ifade edebilme yeteneği de pek çok alanda rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak önemli bir ayrıntıdır.
 
Bizi tercih eden adaylara sunduğumuz sosyal olanaklar kendinize yeni bir çevre edinmenizi sağlar. Bu aşamada dünyanın her yerinde dil bilginizi geliştirebilir ve uluslararası seviyelere gelmesini sağlayabilirsiniz. Sektördeki deneyimini sürekli artıran ve dünyadaki eğitim kurumlarına da danışmanlık yapan yabancı dil sınavına hazırlık kursları kadromuz ile her zaman adaylarımızın yanında olur ve temel ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaparız.

 

Desteklenen TOEFL Kursu

Yabancı dil hazırlık kursu öğrencileri sınava yönelik hazırlanan özgün ders programlarına, zengin materyal ve konuşma sınıfı aktivitelerinden de faydalanabilirler. Kayıttan ödeme sistemlerine, sınav gün ve saatlerinden neler yapmanız gerektiğine kadar her konuda bizden bilgi ve yardım alabilirsiniz. Tamamen yabancı eğitimciler tarafından sürdürülen derslerimiz sizi yurt dışına hazırlayacak içeriğe sahiptir. Daha fazla İngilizce konuşabilir, okuyabilir veya yazma becerinizi geliştirebilirsiniz.  TOEFL sınavda başarı elde edebilmek son derece önemli olsa da asıl önemli olanın kendinizi yeteri kadar ifade edebilmek olduğunu da sakın unutmayın.

Akademik sınavlara uzman kadromuzun engin tecrübesiyle hazırlanın

British Time Dil Okullarının çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ile TOEFL sınavına hazırlıkta fark yaratın

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN