444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Ielts Kursu

Ielts Hazırlık Kursunda Kullanılan Kaynaklar Nasıl Belirlenir?

Sınav eğitiminde tecrübeli eğitmenleri ile fark yaratan kurumumuz, hazırlık kurslarında kullandığı zengin materyali ile dikkat çeker. 1 ila 9 arasında puan sistemi esasına göre uygulanan IELTS sınavı, uluslararası alanda geçerlilik belgesidir. Özel olarak hazırlanan sınıflarda devam ettirilen dersler tamamen yabancı eğiticiler tarafından sürdürülür.
 
Katılımcıların verim alabilmesi için sınıflar özel olarak belirlenir. Okuma, anlama ve yazma konularında kullanılan materyaller, multi medya destekli olarak verilir. Öğrencilerin ihtiyacı olan dil bilgisi konuları gerektiği gibi işlenirken bilgilerin sadece öğrenilmesi değil aynı zamanda da kullanılmasına olanak tanınır. Sınav teknikleri eşliğinde tamamlanan dil yeterliliği ölçme kursu içerikleri tamamen sonuca odaklı olarak belirlenir.
 

Bu Kursu Kimler Tercih Etmelidir?

IELTS sınavlarının iki türü mevcuttur. Akademik amaçlı ve genel eğitim amaçlı sınavlara hazırlık sistemleri de farklılık gösterir. Daha önceden herhangi bir dil seviye tespit puanı olmayan adaylar için öncelikle bir seviye belirleme sınavı uygulanır. Özgün kaynakların yanı sıra uluslararası geçerliliğe sahip kaynaklar ile de takviye edilen dersler,

 * Yazma,

 * Okuma,

 * Dinleme ve

 * Konuşma odaklı olarak gerçekleştirilir.

Ücretsiz gerçekleştirdiğimiz seviye tespit programı kişisel eksiklerin görülmesi açsından da büyük önem taşır. Tamamen online olarak gerçekleştirilen sınavla ilgili her türlü desteği kurumumuz üzerinden alabilirsiniz.

 

Öncü ve Yenilikçi Eğitim Modeli

Dil öğretimini geliştirmek ve ihtiyaca yönelik içerikler eşliğinde beklenen seviyeye getirmek için sürdürdüğümüz çalışmalarımız farklı yaş grubundan herkese açıktır. Öncü ve yenilikçi bir eğitim modelini benimseyerek adayların her anlamda kendilerini geliştirmelerine olanak sunan dil kursu hizmetlerimizle siz de bir dünya insanı olmak için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Sınava hazırlık çalışmalarının verimli bir şekilde geçmesi için konusunda uzman eğitimci kadrosu ile hizmet veren kurumumuz, sınav tekniğine uygun müfredat belirler.
 
Sınav pratiğinin tamamlanması için dil kursu süresi boyunca deneme sınavı gerçekleştirilir. Önceki yıllarda gerçekleşen sınavlar eşliğinde yapılan denemelerle adaylar, gerçek sınav deneyimi yaşar ve eksikleri net olarak belirler. Kurs sürelerine ilave olarak tamamlanan deneme sınavları hedef puanlara uygun olarak gerçek skorlar üzerinden sonuçlanır.

 

Hayatınızdaki Dil Engelini Ortadan Kaldırın

Dünyanın en bilinen sınavları arasında yer alan IELTS seviye tespit sınavı olarak bilinmektedir. Eğitiminiz veya kariyeriniz önündeki dil engelini ortadan kaldırmak istiyorsanız siz de mevcut bilgilerinizi alacağınız sertifikalar eşliğinde belgeleme şansını elde edebilirsiniz. Tamamen yabancı eğitmenler eşliğinde sürdürdüğümüz derslerimiz belirlenen programlar eşliğinde yapılmaktadır. Sınava yönelik olarak sürdürülen çalışmalarda bilgilerinizi güncellemekle kalmaz aynı zamanda da geliştirme fırsatını yakalarsınız. Bu kursu tamamladıktan sonra İngilizcenizi daima en güncel şekilde muhafaza edebilirsiniz. Unutmamanız gereken en temel konu dilin kullanmadığınız sürece mutlaka gerileme eğilimi göstereceğidir.

 

Eğitimine Yurtdışında Devam Etmek İsteyenlere Özel

Yabancı dil yeterlilik kursu ile siz de geleceğinizi daha net bir şekilde planlayabilirsiniz. Özellikle Amerika ve İngiltere gibi ülkelerde üniversite eğitimi alacaksanız öncelikle dil bilginizi belgelemek zorunda olduğunuzu asla unutmayın. Hedeflediğiniz IELTS sınavına yönelik olarak sürdürülen hazırlıklar alanında deneyimli eğitmenler tarafından belirlenmektedir. İhtiyacınız olan eğitimi bu şekilde tamamlayabilir ve sonuca odaklı çalışmalar eşliğinde hedefinize bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz. Yabancı dil sınavlarına hazırlık programlarımız talebinize göre birebir veya sınıf ortamında da gerçekleştirilebilmektedir.
 
IELTS sınavında istenen notu alabilmek için adayların en az intermediate düzeyinde bilgiye sahip olması zorunludur. Globalleşen ticari hayat içinde siz de yerinizi almak istiyorsanız yabancı dil seviyenizi en iyi hale getirmek zorunda olduğunuzu kesinlikle unutmayın. Gireceğiniz sınavda okuma, yazma, dinleme yeteneğiniz test edileceği gibi konuşma beceriniz de bir uzman eşliğinde kontrolden geçirilecektir.

Akademik sınavlara uzman kadromuzun engin tecrübesiyle hazırlanın

British Time Dil Okullarının çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ile IELTS sınavına hazırlıkta fark yaratın

 

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN