WhatsApp ile Sor!

Vizyonumuz

Gereksinimlere duyarlı, yenilikçi bir eğitim

Misyonumuz

Kaliteli hizmet ve öğrenci memnuniyeti

İlkelerimiz

Saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapıda olmak

ÖDÜLLER

NEDEN BRITISHTIME ?

Çünkü en iyi bildiğimiz işi yapıyor, öğrenmeye ve öğrenileni kullanabilmeye dayalı eğitim sistemimizle sadece İngilizce öğretiyoruz. İşte size BRITISH TIME'ı seçmeniz için birkaç neden: Başarı garantisi ve ücretsiz seviye tekrarıUzman Türk ve yabancı öğret

BAŞARI GARANTİSİ

Başarı durumunun sürekli takip edilmesi, öğrencilerin zaman kaybetmemesi açısından da önemli olduğundan, öğretim süreci boyunca öğrenciler uzman öğretmenler tarafından sürekli gözlemlenir ve olası bir başarısızlık du

EĞİTİM SİSTEMİ

BRITISH TIME, Oxford Üniversitesinin dil öğrenim sistemini esas almıştır. Bu sisteme göre İngilizce Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır.

ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Öğrenme Garantili İngilizce Eğitimi Ve kısa bir süre için %45 indirimli British Time'da Öğrenme Garantili Eğitim Sistemiyle İngilizce'yi konuşacaksınız. Kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için hemen online kayıt yaptırın. ...

MECİDİYEKÖY

Adres : Mecidiyeköy mah. Lati lokum sok. no:6/1-2 Mecidiyeköy / Şişli/ İstanbul Tel. : 0(212) 212 21 33
e-posta : mecidiyekoy@britishtime.com.tr

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Hafta İçi Sabah
Hafta İçi Akşam
Hafta Sonu Sabah
Hafta Sonu Öğlen
Hafta Sonu Akşam

Lütfen ders programları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın olduğunuz şubemiz ile iletişime geçiniz.

KONUŞMA SINIFLARI

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmakta olan konuşma gruplarına (Speaking Club) İngilizce'den uzak kalmak istemeyen ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler. Dersler serbest konuşma şeklinde gerçekleşir ve öğrenciler güncel konular hakkında ve seviyelerine yakın gruplarla pratik yapma imkanı bulurlar. Bu programlar şubelerimiz bünyesinde ve farklı saatlerde yapılmaktadır. Lütfen detaylar için aktivite listemize bakın ya da dersine katılacağınız şubemizle irtibata geçiniz.

KURUMSAL EĞİTİMLER

Dünya özellikle bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte küçük bir köy ve büyük bir pazar haline hızla dönüşüyor. Bu dönüşümde ortaya çıkan en çarpıcı nokta ortak dilin İngilizce olmasıdır. Bu bakış açısıyla profesyonel şirketler artık en çok geri dönüşüm alabilecekleri alana yani personel eğitimine yatırım yapmaktadırlar. Mesleki gelişimin temelinde İngilizce bilgisi çok öncelikli bir rol oynamaktadır. O kadar ki artık İngilizce bilmek bir yetenek değil vazgeçilmez bir gereksinim olmuştur. AB kapısından içeri doğru hamle yaptığımız bu dönemde, kurumların rekabet edebilmelerinin yolu hiç kuşkusuz işini iyi bilen ve güçlü iletişim kurabilen çalışanlara sahip olmaktan geçmektedir. Kurumların bu hazırlık dönemini üstün başarıyla tamamlamaları çalışanlarının dünyanın ortak dili olan İngilizce'ye hakim ve çok iyi konuşur bir seviyeye gelmeleriyle eş orantılıdır. Bu nedenle BRITISH TIME öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli yer tutar. Eğitim almak isteyen kurumun programı çalışma ve mesai yoğunluğu göz önünde bulundurularak belirlenir. Kurumun amaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim departmanınız ile ortaklaşa belirlenen saatlerde eğitim organize edilmektedir. Kurumsal eğitimler şirketin talebi durumun da kurumumuz bünyesinde kapalı gruplarda da verilebilmektedir.

İŞ İNGİLİZCESİ

İş İngilizcesi eğitimlerimiz talebe yönelik olarak ve sektör bazlı özel gruplar şeklinde açılmaktadır. Daha çok kurumsal talebe cevap verebilme amaçlıdır. Bu konudaki bireysel talepler birebir özel ders şeklinde karşılanmaktadır.

ÖZEL DERSLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Özellikle zaman ve süre konusunda sıkıntısı olan adaylara tavsiye etmekteyiz.

AKADEMİK SINAVLAR

IELTS, TOEFL, YDS, PTE ve benzeri akademik sınavlar ile üniversite hazırlık atlama sınavlarına yönelik çalışmalarımız adayın İngilizce yeterliliği, hedeflediği skor ve tahsis edebileceği süre dikkate alınarak uzman öğretmenlerimiz tarafından ve adayın ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel eğitim programı şeklinde planlanıp uygulanmaktadır.

Akademik sınavlara yönelik çalışma yapmak isteyen adaylarımız şubelerimizde ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavlarına girerek, uzman öğretmenlerimizden akademik sınavlara hazırlık noktasında destek alabilirler.