444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Uzman Kadrolar Eşliğinde Yds Hazırlık Eğitimleri

YDS, yabancı dil seviyesini puanlayan ve ÖSYM tarafından düzenlenen bir sınavdır. Kişiye özel olarak sürdürdüğümüz YDS kurs programıyla, adaylar istedikleri hedefe bir adım yaklaşmak için ihtiyaç duydukları skoru elde edebilirler. Kişinin dil üzerinden yeterli hakimiyete sahip olup olmadığını ölçmek için yapılan sınavlarda; okuduğunu anlama ve boşluk doldurma tarzı sorulara yer verilir. Mevcut dil eğitimini zengin kaynaklar, tekrar ve pratik uygulamalar eşliğinde geliştirecek olan adaylar, YDS sınavında istenen skoru elde edebilirler.

 

YDS’ye Kimler Girebilir?

Yabancı dil bildiği ve işini yaparken kullandığı için ek tazminat almak isteyen kamu personelinin yanı sıra; yüksek lisans ve doktora yapmak isteyenlerin YDS sınavında istenen başarıyı göstermesi beklenir. Geçmiş sınav sorularına uygun olarak planladığımız kurs, geniş bir katılımcı kitlesinin istediği sonuca ulaşması için sürdürülür.

 * Elde edilen skor pek çok kamu kurumu için ömür boyu

 * Akademik ilanlarda 2 yıl

 * Kamu personelinin ek ücret alması için 5 yıl süreyle geçerliliğini korur.

Genel katılıma açık olarak sürdürdüğümüz YDS hazırlık kursu kayıtları öncesinde mevcut durum yapılan bir testle tespit edilir. Sınav öncesi hazırlık, adayın kişisel ihtiyaçlarına uygun olarak sürdürülür. Soru çözüm sınıfları, geçmiş yıllarda kullanılan soruların tekrar edilmesi ve adayın istediği hıza kavuşmasında etkilidir. Gramer sınıfları, mevcut dil bilgisi içinde var olan eksiklerin tamamlanmasına yöneliktir. Kurumsal bir anlayış ve profesyonel kadrolarla sürdürdüğümüz kelime grupları ve sınav stratejilerine odaklı eğitim sistemi alanında fark yaratır.

 

YDS Programının İçeriği Nedir?

 Yabancı dil yeterlilik sınavına hazırlık kus programı alanında uzman akademisyenler tarafından verilir. * Eğitim paketi

 * Özel ders imkanı ve

 * Kişiye özel eğitim koçluğu ile çeşitlendirilen hizmetlerimiz kariyer hedefinin önündeki yabancı   dil engelinin kaldırılmasına yöneliktir.

Siz de her yıl 2 kere yapılan YDS sınavına eksiksiz bir şekilde hazırlanmak için alanında deneyimli ekiplerimizle tanışabilirsiniz. Dil üzerindeki mevcut bilgi birikiminin geliştirilmesini sağlayan YDS kursu sürecinde kendinize olan güveni yenileyebilir ve hedeflerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Kesintisiz olarak devam ettirdiğimiz öğrenci odaklı planlar, dil eğitimi konusunda güvenilir ve çağdaş eğitim sistemine uygun olarak sürdürülür.

 

Adayların İhtiyaçlarına Uygun Akademik Takvimin Belirlenmesi

Adayların ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenen akademik takvim, ders gün ve saatlerinin planlamasıyla uygulamaya alınır. Yılların getirdiği tecrübeyle sürdürdüğümüz YDS kurs hazırlıklarında üzerinde özenle durulan değerler şu şekilde sıralanabilir.

Dil bilgisi çalışmaları; bu aşamada dil bilgisi konularının tekrar edilmesi sağlanır. Zengin yardımcı materyallerle desteklenen dersler boyunca adayların performanslarının istenen seviyeye gelmesi hedeflenir.

Kelime çalışmaları; okuduğunu anlamak ve boşlukları doğru doldurmak için adayın yeterli kelime bilgisine sahip olması şarttır. Sürdürülen YDS Hazırlık kursu eğitimlerinde her bir adayın en az 2500-3500 kelimeyi öğrenmesi ve pratik olarak kullanmaya alışması amaçlanır.

Soru tiplerine yönelik çalışmalar; bu aşamada geçmiş yıllarda çıkan YDS sorularına odaklanılır. Soru bankaları ve yaprak testler üzerinden adayın sınav için belirlenen sürede en başarılı performansı ortaya koyması için çalışmalar yapılır.

Deneme sınavları çözümü; deneme sınavları eşliğinde adaylar girecekleri sınava tam olarak hazırlanır. Bu sınavların amacı; öğrencinin eksikliklerinin tespit edilmesi ve gerekli bulunması halinde takviye programının devreye alınmasıdır.

 

E-YDS Nedir?

Elektronik ortamda gerçekleştirilen E-YDS soru tipi açısından geleneksel sınavdan farklılık göstermez. 80 soruya 150 dakika süre verilen sınavda; kelime bilgisi, dil bilgisi ve okuma-anlama becerileri ölçülür.
 
Eğitim kurumumuzda devam eden YDS hazırlık kursu programlarında dersler devam ederken adayın sınav taktikleri ve hızlı soru çözme becerilerini de geliştirmesi beklenir. Kurumumuz, adayların skor hedefini kişisel olarak belirler ve ders içerikleri bu hedeflere uygun olarak şekillenir.

Akademik sınavlara uzman kadromuzun engin tecrübesiyle hazırlanın

British Time Dil Okullarının çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ile YDS sınavına hazırlıkta fark yaratın

 

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN