444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Sivas Online İngilizce Kursu

Anadillerinden sonra insanlar arasında en çok konuşulan dil İngilizce dilidir.

Ekonomiden devlet işlerine, eğitim dünyasından turizm dünyasına kadar her alanda bu dilin öğrenilmesi zorunlu bir ihtiyaç haline geldi.

Yurt dışında eğitim görmek isteyenler için açılan İngilizce sınavları, iş dünyasına özel dil eğitimi ve akademik alanda gerekli online dil eğitimi kurumumuzun uzmanlık alanına girmektedir. Türkiye'nin bütün illeri ve Sivas, hizmet programımız içerisinde yer almaktadır.
 
Aynı Seviyedekiler Aynı Sınıfta Eğitim Görmektedir
Eğitimin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına kurumumuz her katılımcı için Sivas seviye belirleme sınavı gerçekleştirmektedir.

Seviye belirleme sınavının amacı aynı seviyedeki katılımcıları bir araya getirerek aynı ders programı üzerinden hareket etmektir. Bu şekilde dersler sorunsuz bir şekilde ilerler ve katılımcılar da İngilizce dilini en iyi şekilde öğrenmiş olur. Dil eğitiminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için “Uzaktan Eğitim Şubesi” içerisindeki online kurs programımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Online eğitimin son zamanlarda popüler olmasıyla birlikte online İngilizce kursu eğitiminin de önemi artmaya başladı. Mekân ve zaman sınırlamasının ortadan kalktığı Online dil kursumuzda kursiyerlerimiz istedikleri zaman diliminde derslere online katılabilir. Seviyeye göre özel ders programı oluşturan kurumumuz, Sivas online İngilizce kursu eğitimi kategorisinde katılımcılar için pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.
 
Yeni Başlayanlar İçin İlk Seviye
İlk seviye İngilizce okuma ve yazma konusunda yetersiz olanlar içindir.

Bu seviyede tanışma, yol tarifi ve basit günlük konuşmalar ilk konulardır. Gramere giriş, basit kelimelerin ezberlenmesi ve basit konuşmalar ilk seviyenin genel konularını teşkil etmektir. Sivas İngilizce kursu eğitiminde güncel çözümlerimizle tanışın.
 
İngilizce Temeli Olanlar için Orta Seviye
Orta seviye kategorisinde uygulanan dil kursu, İngilizcenin temellerini atanların bu dilde ilerlemeye başladığı seviyedir.

Basit hikayelerin okunması paragrafların tercüme edilmesi, kelime ezberleme ve gramer konuları orta seviye İngilizce kursu eğitiminin ana konularını teşkil etmektedir. Orta seviye online programımızın temelini oluşturmaktadır.
 
Üst Seviyede Dil Eğitimi İçin İleri Seviye
Üst seviye yani ileri seviyede Sivas İngilizce kursu, gramer konularını bitiren, her türlü İngilizce hikâye, roman, makale ve yazıyı okuyabilen katılımcılar içindir. Bu seviyede bilimsel ve siyasi makaleler okunmakta ve tercüme edilmektedir.

Katılımcı ve eğitmen her türlü konuda rahatlıkla sohbet edebilmektedir. İleri seviye online İngilizce kursu programımız, kariyer sahibi olmak isteyenlerin tercihidir.

Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen İngilizce sınavlarına hazırlanmak için kurumumuza başvurmanız yeterlidir. Kurumumuz yurt içi ve yurt dışı eğitimin başarısını doğrudan ilgilendiren bu sınavlara en iyi şekilde sizi hazırlamaktadır. İngilizce kursu konusunda güncel çözüm seçeneklerimizle tanışın.
 
Şimdi İş Bulmak Daha Kolay
İş dünyası da ‘ileri seviyede İngilizce sertifikası’ iş başvurusunda maça 1-0 galip başlamak gibi bir şeydir.

Kurumumuz iş başvurularında sizi daha avantajlı hale getirecek ileri seviye dil kursu hizmeti sunmaktadır. Kariyer elde etmek isteyen bütün katılımcıları kısa sürede istedikleri seviyeye kısa sürede ulaştırıyoruz.

Sitemizi ziyaret ederek kayıt işlemleri gerçekleştirin ve İngilizce kursu programımızdan faydalanın. Kısa sürede dil öğrenmek şimdi çok daha kolay.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN