444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Sivas İngilizce Kursu Hizmetlerimiz

Yer yüzünde, BM verilerine göre yaklaşık olarak 7 ile 8 bin arasında konuşulan dil bulunmaktadır. Bu verilerde en üst seviyede İngilizce bulunmaktadır.

Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili olan İngilizce dilini kursiyerler genel olarak akademik hayatlarında ilerlemek, turizm, lojistik ve diğer sektörlerde çalışabilmek için tercih etmektedirler. İngilizce dilinin öğrenilmesi için yapılması gereken en önemli şey Sivas İngilizce Kursu na kayıt olmaktır.

 

Sivas İngilizce Kurs Programımız

Bu gün ülkemizin bir çok şehrinde ve Sivas ilinde, İngilizce kurs eğitimine olan ihtiyaç artmaya devam etmektedir. Sivas halkı için hafta içi ve hafta sonu İngilizce kurs programımız mevcuttur ve her seviye için özel hazırlanmıştır.

Yeni başlayanlar için A1 seviyesi ile İngilizce kursu eğitimine başlanmaktadır. Sivas İngilizce kurs programında, İngilizceye yeni başlayanlar A1 ders programına kaydolmaktadır.

İngilizce Kursumuza kayıt olmak isteyen kursiyerlerimiz öncelikle online seviye tespit sınavına girmelidirler. Sınav sonucunda çıkan neticede İngilizce bilgi seviyelerine göre seviyelerden İngilizce kurslarımıza başlayacak olan kursiyer adaylarımız Sivas İngilizce kursu fiyatları açısından da avantaj elde edebilmektedirler.

Yurt dışı eğitim kategorisinde açılan IELTS, TOEFL ve benzeri sınavlar için B2 İngilizce seviyesi gerekli olup Sivas ielts hazırlık kursu ve Sivas toefl hazırlık kursu olarak da hizmet vermekteyiz. Ayrıca ülkemizde YÖK DİL ve YDS gibi sınavlar için de B2 seviyesi gereklidir. Sivas İngilizce kursu olarak yds hazırlık kursu nu da siz değerli kursiyerlerimize hizmet vermek adına açtık. Sivas öğrencileri, İngilizce sınavlarına bizimle hazırlanabilir.

İleri seviyede İngilizce öğrenmek isteyen Sivas akademisyenleri, C1 ve C2 kategorisindeki programlarımıza katılabilir. Doktora için istenen seviye C2'dir.

Dünyada bütün insanlar iletişim için İngilizce dilini tercih etmektedir. Eğitimde, sporda, sanatta, ekonomide, siyasette ve diğer bütün kategorilerde dünyaya açılmak için İngilizcenin en iyi şekilde konuşulması gerekir.

Kurumsal firmalar yahut iş pozisyonlarını geliştirmek isteyen kişiler Sivas Kurumsal İngilizce Eğitimlerimizden faydalanarak Sivas İş İngilizcesi konusunda kendilerini geliştirebilirler.

 

Çözüm Adresindesiniz

Eğitim dünyasında yılların tecrübesine sahip olan kurumumuz, her seviye için İngilizce kursu ve dersi vermektedir. Üniversiteye geldiğiniz halde bu dili öğrenemediyseniz, bizimle iletişime geçin. Online seviye tespit sınavı ile seviyenizi tespit edelim. Size uygun sınıflarda hemen İngilizce dil kursu eğitimine başlayabilirsiniz. Online seviye tespit sınavı sayesinde belirlediğiniz İngilizce kursu fiyatlarından daha düşük bütçeler ile kursumuzda eğitim görmeye başlayabilirsiniz.

Yurt dışına eğitim için gidecek öğrenciler, bu kategori ile ilgili İngilizce dil kursu programına dahil olmalıdır. Uluslararası platformda hazırlanan dil sınavları, yurt dışında eğitim almak isteyenler öğrenciler için hazırlanmaktadır. Bu kategorideki dil kursu programımız, IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere özeldir.

Dil sınavları konusunda tecrübeli olan öğretmenlerimiz, sınav kursu konusunda da uzmandır. YÖKDİL, YKS ve YDS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerin yanı sıra, ilköğretim ve lise seviyesinde düzenlenen İngilizce sınavlarına da bizimle hazırlanabilirsiniz.

 

Başarının Merdiveninin İlk Basamağı İngilizcedir

Eğitim dünyasında İngilizceyi en iyi şekilde konuşan öğrenciler, daha başarılı olmaktadır. Yüksek lisans ve diğer kategorilerde İngilizce kursu hizmetlerimiz ihtiyaç haline gelmiştir. Yurt dışı ve yurt içi dil sınavları, eğitim dünyasının ilk önemli basamağında, Yabancı dil kurs hizmetlerimiz tercih edilmektedir.

Ekonomi, siyaset, edebiyat, sanat ve diğer birçok kategoride dünyada söz sahibi olmak için ilk adım profesyonel dil eğitimidir. İngilizce Dil Kursu hizmetlerimiz, profesyonel ekip tarafından hazırlanmaktadır.

 

Kariyer Sahibi Olmak Şimdi Daha Kolay

İthalat ve ihracat dünyasında, özellikle yazışmalarda, İngilizce dili en önemli dildir. Hizmet dünyasında ve diğer kategorilerde, yabancı dil her zaman avantaj sağlamaktadır. Dünya ticaretinde söz sahibi olmak isteyen firmalar, ileri seviyede dil konuşabilen elemanlara öncelik vermektedir. Doktora yapanlar ve akademik çalışma yapanlara özel, özel eğitim hizmetlerimiz mevcuttur.

Dünya ticaretinde söz sahibi olan firmalarda çalışmak için, ‘ileri seviye dil kursu hizmetlerimiz tercih edilmektedir. Profesyonel eğitim kadromuz, özel hazırlanan hizmet programını titizlikle yürütmektedir.

 

İlk Adım Seviye Tespit Sınavı

Başlangıç seviyesi Sivas İngilizce kursu seviyesinden, ileri seviyeye kadar bütün kurs programlarımızda, kurumumuz online seviye tespit sınavı yapmaktadır. Seviye tespit sınavı sonucunda alınan puanlara göre öğrencilerin seviyeleri belirlenerek uygun seviyede İngilizce kurs programlarına yerleştirilmektedir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN