444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Şişli Online İngilizce Dil Okulu

Online olarak verilen İngilizce eğitimlerinin başlangıç seviyesi A1 ve A2 olarak ikiye ayrılmaktadır. B1 ve B2 seviyelerinde online eğitim almak isteyenler de aynı okullara başvurabilir. Başta Şişli olmak üzere İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden online başvuru formlarını doldurmak mümkündür. Tüm eğitimler dil okulu bünyesinde çalışan deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.
 
Kişiye Özel Uzaktan İngilizce Eğitimi
Kişiye özel İngilizce eğitimlerinde kursiyerler ders günlerini ve saatlerini kendileri seçebilir. Bol bol pratik yapma fırsatı sunan kişiye özel dersler online platformlar üzerinden veriliyor. Öğrenciler o günkü dersi kaydederek tekrar yapabilir ve B1 - B2 seviyelerine geçebilir. Mecidiyeköy, Beşiktaş ve Şişli ilçelerinden kursa kayıt olmak isteyenler dil okulu sitesine giriş yapabilir. Kayıt işlemlerinde isim- soy isim gibi temel kimlik bilgileri yazılmalıdır. E-posta ve telefon numarası da istenen bilgiler arasındadır.
 
Bu eğitimlerde tamamen kişiye özel ders içerikleri ve programları oluşturulmaktadır. Dil okulu bünyesinde çocuklar için de kişiye özel eğitim seçenekleri yer alıyor.
 

Şişli Online Dil Okulu Fiyatları
Her bütçeye uygun olan dil okulu fiyatları kursun içeriğine ve süresine göre farklılık göstermektedir. Ek ücret ödeyerek kişiye özel İngilizce dersleri alınabilir. Diğer dersler ise 5 -8 kişilik sınıflarda interaktif bir şekilde gerçekleştiriliyor. Online eğitim için ödemeler kredi kartı ve havale ile yapılabilir. Ödeme yapıldıktan sonra öğrenciler İngilizce listening, reading ve speaking derslerinden birini ya da birkaçını seçebilir. Bu derslere İstanbul Şişli dışında, diğer şehirler ve ilçelerden katılmak mümkündür.
 

Uzaktan İngilizce Speaking Dersi
Çok daha düzgün ve aksanlı bir şekilde İngilizce konuşmak isteyen kişiler speaking sınıfa kayıt yaptırabilir. Derste bir kelimenin farklı aksanlarda nasıl telaffuz edildiği öğretilir. Aynı zamanda kelime anlamları ve cümle içerisinde kullanımları da Şişli online dil okullarının ders içeriğinde yer almaktadır.
 

Uzaktan İngilizce Listening ve Reading Dersleri
Online olarak eğitim veren dil okulu ders programlarında Listening ve Reading dersleri de yer alıyor. İngilizce metinler videolu anlatım teknikleriyle öğrencilere aktarılarak dilin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenilmesi sağlanıyor. Okuma metinlerinin hem Türkçe hem de İngilizce karşılıkları da ders içeriğinde yer almaktadır.
 

Ücretsiz Deneme Dersleri
Kişiler ücretsiz deneme derslerine katılabilir. Bunun için de kayıt oluşturmak gerekiyor. Üyeliklerini tamamlayan kişiler istedikleri konu hakkında bir dersi seçip o derse ücretsiz olarak katılabilir.
 

Kurumlar İçin Online İngilizce Dil Okulu Dersleri
Kurumlar ve iş İngilizcesi öğrenmek isteyen kişiler dil okulu kayıt sayfalarına girerek üye olabilir. Bu derslere İthalat- ihracat ve uluslararası ilişkiler başta olmak üzere çalıştığı sektör gereği yabancı dil bilmesi gereken herkes katılabilir. Uzaktan İngilizce Eğitimi için online başvurular Şişli ve diğer ilçelerden yapılabilir. Derslere katılmak için bilgisayar ve akıllı telefon ile internet bağlantısı yeterli olmaktadır. Tableti olan kişiler de online eğitim avantajlarından faydalanabilir.
 

Online İngilizce Eğitimin Faydaları
Yabancı dilini geliştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği online eğitimler birçok açıdan faydalıdır. Sık sık pratik yapan kursiyerler kısa süre içerisinde dil yetkinliği kazanıyor. Eğitim süreci içerisinde birçok e-kitap öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Konuşma, okuma, dinleme gibi derslerin yanı sıra gramer ve kelime dersleri de online olarak veriliyor. Akıllı telefon ile bağlantı gerçekleştiren kişiler ders kitaplarına göz atabilir, test ve Quiz çözebilir.
 
Birçok şirket de online İngilizce eğitimlerini tercih ediyor. Hızlı, pratik ve güvenilir olmasının yanı sıra çok uygun fiyatlarla sunulan bu derslerin ücretleri 2 ve 3 taksitle ödenebilir. Kursun sonunda yapılan sınavdan geçer not alan kişilere sertifika verilmektedir. Bu sertifikayı öz geçmişine ekleyen kişiler iş bulma şansını arttırıyor.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN