444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Online İngilizce Dil Okulu

Uzaktan eğitim son yıllarda en çok başvurulan bir eğitim sistemidir. Uzakta olmanıza rağmen interaktif ortamda ya da canlı yayında ders yapılır. Ödevleri online olarak internet üzerinden yaparsınız. Ayrıca uzaktan eğitimlerde öğretmenlere direk ulaşmak da mümkündür. Bu anlamda İngilizce eğitimleri için uzaktan eğitim almanız mümkündür.
 

Online İngilizce Dil Okulu
Genellikle pek çok kişi okulda aldıkları İngilizce eğitimi ile hala akıcı bir şekilde konuşamamaktadır. Bunun en büyük sebebi günlük hayatta İngilizceyi çok sık kullanmamamızdan kaynaklanmaktadır. Bu anlamda pek çok kişi dil okulu araştırmasında bulunmaktadır. Fakat bazı kişiler günlük çalışmaları ve yoğunluklarından dolayı dil okulu için zaman yaratamamaktadır. Bunun için öğrencilere online eğitim imkanı sunulmaktadır.
 
Online eğitimlerde öğrenciler istedikleri yer ve mekanda eğitim alabilirler. İnteraktif ortamda vetya canlı bağlantılar ile İngilizce eğitim alma fırsatı sunulmaktadır. Uzaktan eğitim dil okulunda 7/24 canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Eğitimli yabancı öğretmenlerden istediğiniz an birebir ders almak mümkündür. Gramer, kelime, yazma gibi anlaşılmayan pek çok konu hakkında evinizden internet bağlantısı ile birebir canlı bağlantı sağlayabilirsiniz.
 
 
Online İngilizce Dil Okulunun Avantajları
 - Dil okulu ve kursa ulaşmak gibi bir sorun olmadığı için harcanılan zaman size kalır.
 - Dersleri zamanında başlayabilir ve vakit kaybı yaşamazsınız.
 - Ders saatlerini kendi müsait olduğunuz zamana göre ayarlayabilirsiniz.
 - Kitaplar evlerinize gönderilir.
 - İstediğiniz herhangi bir yerde uzman öğretmenlerden İngilizce eğitimi alabilirsiniz.
 

Online İngilizce Dil Okulu
Online eğitimde uzman eğitmenler ile gün ve saatler belirlenerek derslere başlanır. Ayrıca web kamerası ile görüntülü İngilizce eğitimi alınmaktadır. Eğitimler içerisinde okuma, yazma, karşılıklı konuşma, üretimsel konuşma ve dinleme hizmetleri yer almaktadır. Uzaktan eğitim dil okulu ile hızlı ve kolay bir şekilde uzman öğretmenler ile eğitim almanız mümkündür.
 
Online dil eğitimlerde çalışan Türk ve yabancı öğretmenlerin tamamı alanında başarılı kişilerden oluşur. Yabancı eğitmenler İngilizceyi ana dil olarak konuşmaktadır. Böylece yabancı eğitmenler ile İngilizce'yi daha pratik ve daha hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 

Genel İngilizce Online Dil Okulu
Genel İngilizce eğitiminde 5 farklı bölüm bulunmaktadır. Bunlar Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper-İntermediste, Advanced bölümleridir. Öğrencilerin seviyelerine göre hangi bölümde olacakları dil okulu uzaktan eğitiminde belirlenir. Seviyelere göre canlı yayınlar ile İngilizce'nin eğitimini alabilirler. Ayrıca Akademik Sınav kursları da bulunmaktadır. TOEFL, YDS, IELTS gibi akademik eğitimler uzaktan eğitim olarak sunulmaktadır.
 

Online Toefl Dil Okulu

Bildiğimiz gibi TOEFL sınavı bir uluslararası sınav olup kişilerin eğitim ve kariyer hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle TOEFL sınavına hazırlanan kişiler bazı yerlerde çok zorlanmaktadır. Kursa gidecek vakit bulamayan kişiler için uzaktan eğitimler bulunmaktadır. İnteraktif ortamda belirlenen ders programları ile sınavlara hazırlanmanız mümkündür. Sınav ile alakalı pek çok soruyu canlı bağlantılar ile eğitmenlere danışabilir, ders hakkında merak edilenlerin cevabını hemen alabilirsiniz.
 
Şubemiz içerisinde Online Ielts kursu ile Online Yds kursu eğitimleri de alabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0539 331 08 00 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0539 331 08 00 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN