444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Mecidiyeköy Online İngilizce Eğitimi

Günümüz teknolojik yenilikleri sayesinde etkili ve güncel bir eğitim modeli olarak karşımıza çıkan online dil okulu eğitim öğretim alanında büyük yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Trafikte geçirilen zamanı ortadan kaldırması vakit kaybını önlemesi açısından online eğitim ön plana çıkmış ve en çok tercih edilen eğitim yöntemleri arasında yerini almıştır. Bilgisayar, laptop ve hatta cep telefonları ile dil öğrenimi online ortamda çok daha kolay hale getirmiştir. Online eğitimi en cazip hale getiren ise videoları tekrar tekrar izleme olanağı sunmasıdır. Canlı ortamda anlamadığınız kaçırdığınız bir noktayı defalarca izleme olanağı sunması dil öğrenimde en önemli nokta olan pekiştirmeyi de sağlamaktadır.
 
Mecidiyeköy Online Eğitim Nasıl Yapılır?
Dersler bilgisayar, laptop veya tablet ortamında online olarak uzaktan bağlanmak suretiyle yapılmaktadır. Özellikle de tam zamanlı çalışanların yoğun olarak tercih ettiği eğitimi öğrenciler de ev ortamında ders imkanı bulduğu için tercih etmektedir. Üç modelde karşımıza çıkan eğitimi inceleyecek olursak;
 
 .Yüz yüze dersler: Sanal bir sınıf ortamı oluşturmak suretiyle eğitmen ve öğrencilerin aynı anda ve saatte bir arada olmak suretiyle gerçekleştirdiği online eğitim imkanıdır.
 
 .Serbest dersler: Video, ders kitapları ve ses dosyalarının öğrencilere sunulması ve öğrencinin eğitimi dilediği zaman alabildiği eğitim imkanıdır.
 
 .Yüz yüze ve serbest dersler: Hem sanal sınıf ortamında derslerin işlendiği hem de istenilen serbest zamanda videoların, ses dosyalarının ve kitapların takip edilebildiği eğitim imkanıdır.
 
Online İngilizce eğitimleri genellikle bu üçünü de kapsamaktadır. Tam zamanlı çalışanların genellikle serbest derslerden yararlandığı görülmektedir. Ancak seçilecek zaman dilimine göre ders saatlerin ayarlandığı online eğitim olanaklarında yüz yüze eğitim de oldukça faydalı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.
 

Online Eğitimin Yararları Nelerdir?
Öncelikli avantajlarından bir tanesi fiziksel engelli öğrencilerin de kolaylıkla ders almasını sağlaması nedeniyle eğitimi eşit hale getirir. Mekan ve zamandan bağımsız olması nedeniyle mesafeleri ortadan kaldırır. Hangi ilde olursanız olun dilediğiniz İngilizce eğitim şartlarını evinize taşır. Çocuk sahibi olmanın veya çalışıyor olmanın Mecidiyeköy İngilizce eğitimine engel olmaz. Her öğrenci kendi hızına uygun olarak Mecidiyeköy online İngilizce eğitimini alma olanağı bulur. Ekonomik olması, belirlenen süreler zarfında tekrar tekrar kullanılması da yine Mecidiyeköy online eğitim seçeneğinin yararları arasındadır. Öğrenmeye açık herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir ortam sunması en önemli yararıdır.
 
Online Eğitimde Eğitmen Kadroları Yeterli midir?
Sitemiz deneyimli eğitmen kadrosuyla son teknoloji bilgiler ışığında Mecidiyeköy ingilizce eğitim olanaklarını sizlere sunmaktadır. Alanında uzman kadronun hazırlamış olduğu bir program ile dilerseniz yurt dışı bağlantılarla pratik yapmak suretiyle İngilizce gelişimini artırabilirsiniz. Tüm eğitimlerde önemli olan eğitim programı ve bu programın Mecidiyeköy online eğitim içerisinde pratikte nasıl uygulandığıdır. Pratikler yoluyla gelişim sağlanması dil eğitiminde en hassas nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle güncel yaşama uygun olarak verilen pratiklerin hassasiyetle uygulamaya konulmasında yarar vardır.
 
Mecidiyeköy Online İngilizce Fiyatları?
Kişisel gelişimin son derece önemli olduğu günümüz koşullarında online eğitimler yoluyla ister işyerinde boş zamanlarınızda isterseniz eviniz ortamında eğitiminizi tamamlamak suretiyle İngilizce dil öğrenimi sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sebeple yurt dışı ortamına çıkmanız gerektiğinde ya da bir tatil beldesinde farklı insanlarla iletişim kurmak zorunda kaldığınız da çok daha haz verecek olan iletişim aracı dil gelişimine önem vermekte yarar vardır. Çalışma koşullarından vakit bulamayanlar için maliyeti daha uygun olan online eğitimlerle gelişim sağlanabilir. Fiyatlar belirlenecek seviyelere göre değişiklik gösterse de online eğitim örgün eğitimden çok daha uygun fiyatlara elde edilebilmektedir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN