444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Mecidiyeköy İngilizce Dil Kursları

                                      Mecidiyeköy İngilizce Dil Kursları

 

     Günümüzde yabancı dilin önemi su götürmez bir gerçektir. Gerek eğitim yaşamı gerek sosyal çevre, yurtdışı bilgi kaynaklarına ulaşabilme kariyerimizde yükselebilme gibi bir çok etken baz alındığında İngilizce hayatımızın standartlarını yükseltmemizde oldukça büyük bir rol oynar.  Hem akademik hem de iş dünyasında aranılan seviyede yabancı dil bilgisine sahip olabilmenin tek adresi neresi mi? Tabii ki de British Time İNGİLİZCE DİL OKULLARI!

       BRITISH TIME' da İngilizce Dil Eğitiminiz nasıl mı ilerler? Sizlere, Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşan bir eğitim veriyoruz.

Sınıflarımız seviye belirleme sınavları ile oluşturulmuş olup, en fazla 14 - 16 kişilik homojen gruplardan oluşmaktadır.

British Time öğrencilerine 6 farklı öğretmen desteği ile eğitim vermektedir.

British Time’da;

  1. Öğretmeniniz sizlerin “Ana Ders” öğretmeniniz olmaktadır. Bu ana ders öğretmeni ile öğrencilerimizin günlük haftalık ve aylık takipleri yapılmaktadır. Öğrencilerimizin ders içerisinde ki tutumlarını ve durumlarını British Time farkı ile ana ders hocası ile takibe alıyoruz!
  2. Öğretmeniniz ise sizlerin “Speaking” öğretmeniniz olmaktadır. Bu speaking öğretmeni ile öğrencilerimiz tamamen aksan eğitimi almış olup, diksiyonlarını British Time farkı ile çok ileri düzeye taşımış olacaklardır.
  3. Öğretmeniniz ise sizlerin “Vocabulary” öğretmeniniz olmaktadır. Bu Vocabulary öğretmeni ile öğrencilerimizin kelime haznelerini oldukça yüksek düzeye çıkararak, İngilizce konuşma oranlarının yüzdelerini de oldukça yükseltmeyi hedeflemekteyiz!
  4. Öğretmeniniz ise sizlerin “Gramer” öğretmeniniz olmaktadır. Bu Gramer öğretmeni ile öğrencilerimiz dil bilgisi eğitimi almaktadırlar. Doğru kelimelerin cümlelerde ki doğru kullanımlarını, noktalama işaretlerinin cümle içerisinde ki doğru kullanımını British Time farkı ile mükemmel bir düzeye taşımış olacaksınız!
  5. Öğretmeniniz ise sizlerin “İş İngilizcesi” öğretmeni olmakta olup, hayatınızın geri kalanında ve akademik hayatınızdaki en büyük parçayı iş İngilizcesi eğitiminiz ile tamamlamış olacaksınız! Mailleşme nasıl mı yapılır? Cv nasıl mı doldurulur? Makale nasıl mı çevrilir? İş görüşmesi nasıl mı yapılır? Bu sorularınızın hepsini British Time farkı ile kapatmış olacaksınız!
  6. Yetmedi! Öğrencilerimizin haftalık telafilerini yapmaları veya eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olarak “Özel Ders” hocası imkanı ile açıklarını British Time yine dolduruyor olacaklar! Ödüllü dil okulu , sektörünün öncüsü British Time Dil Okullar’nda, öğrencilerimizin istedikleri gün ve saatte, eğitimleri boyunca her hafta ücretsiz olarak kullanabilecekleri özel ders imkanı sağlıyoruz!

British Time’da öğretim süreci boyunca çokça sınav uygulamaları yapılmakta olup, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir!

British Time’da Sınıf Eğitimi Seanslarımız;

Hafta İçi Sabah Programı:  “Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe” günleri saat 10:00 ile 13:45 arasında,

Hafta İçi Akşam Programı:  “Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe” günleri saat 19:00 ile 21:20 arasında,

Hafta Sonu Sabah Programı:  “Cumartesi” günleri saat 09:20 ile 13:20 arasında,

Hafta Sonu Öğlen Programı:  “Cumartesi” günleri saat 15:00 ile 19:00 arasında oluşmaktadır.

Online Ders Seanslarımız;

Hafta İçi Akşam Programı:  “Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe” günleri saat 19:00 ile 21:20 arasında,

Hafta Sonu Sabah Programı:  “Cumartesi - Pazar” günleri saat 10:00 ile 13:10 arasında,

Hafta Sonu Öğlen Programı:  “Cumartesi - Pazar” günleri saat 15:20 ile 18:30 arasında oluşmaktadır.

British Time’da Öğrencilerimize daha fazla pratik yapma imkanı yaratabilmek ve böylece her birinin İngilizce’yi daha fazla tanıyıp kavrayabilmesine, daha fazla deneyim kazanabilmesine ve öğrendiklerini daha iyi pekiştirebilmesine fayda sağlayabilmek için  SPEAKING, GRAMMAR , READING, BUSINESS ENGLISH , VOCABULARY, MAKE-UP  gibi çeşitli aktiviteler düzenlemekteyiz. 

British Time olarak, katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir eğitim kurumu olacağız!

Disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayacağız!

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN