444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Mecidiyeköy Dil Kursları

İş dünyası, eğitim dünyası, akademi dünyası, spor dünyası, sanat dünyası ve diğer kategoriler İngilizce diline ihtiyaç duymaktadır.

İnsanlar arası ilişkilerde önemli olan bu dil uzmanından öğrenilmelidir. Mecidiyeköy İngilizce Kursu ‘nda eğitim seçenekleri her seviye için özel bir şekilde hazırlanmaktadır. Nasıl ve neden bu dilin öğrenilmesi gerektiği İngilizcenin ilk konuları içerisindedir.

Dilin öğrenilme amacı, eğitimin kalitesini ortaya koyacaktır. Dili öğrenecek kişinin istekli olması ve motivasyonun üst seviyede olması eğitimin başarısında etkilidir. Kurumumuz, bu konuda öğrencilerin motivasyonu artırmak için özel program seçenekleri uygulamaktadır. Öğrencinin yaşı ve eğitim seviyesi gibi konular, sınıf oluşturma işleminde önemlidir.

Sanat dünyasından spor dünyasına kadar herkes bu dille iletişim kurmaktadır. Teknoloji dünyası ve uluslararası ticaret kategorisinde bu dili öğrenmek başarılı olmanın en önemli şartıdır. Sağlık sektöründe ve diğer sektörlerde de.

Toefl, ielts, proficiency, ve Yds hazırlıkta kurumumuz seviyenize uygun eğitim programını uygulamaktadır. Kurumumuz ve Eğitim kadromuz bu dili öğrenmek isteyenler için güncel eğitim metod ve teknolojilerini takip ederek en iyi seçenekleri kursiyerlerine sunmaktadır.

 

Mecidiyeköy İngilizce Dil Kursları

En çok merak edilen konu ‘kısa sürede nasıl öğrenirim?’ konusudur. Beş duyuyu harekete geçirerek ve cümle kurma yeteneğini kazandırarak kısa zamanda bu dili en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

BRITISH TIME Mecidiyeköy İngilizce Dil Okulu İngilizce eğitimi konusunda kurumumuz seviyenize göre programlar hazırlamaktadır. Yeni tekniklerle ve yeni müfredat seçenekleriyle bu dili öğrenmek daha kolay hale gelecektir.

 

Her Seviye İçin Program Hazırlanıyor

Profesyonel kadro ile eğitim veren kurumumuz, öğrencinin seviyesine göre eğitim veriyor. Bunun için ilk aşama nasıl gerçekleşiyor?  İlk aşama seviye belirleme sınavıdır.
 
Genel İngilizce, konuşma sınıfları, ilk-orta-lise öğrencilerine yönelik eğitimler, kurumsal eğitimler, iş İngilizcesi eğitimleri yanı sıra Toefl, Ielts, Yds, E-yds, yök-dil, Yks-Dil,Proficiency, Pte ve Pte Academik gibi sınavlara hazırlık eğitimleri de vermekteyiz.

 

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN