444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Kadıköy Online İngilizce Kursu

Kadıköy Online İngilizce Kursu ile ilgili konularda çözüm bu konuda uzman olan kurumların tercih edilmesidir. Eğitim dili kategorisinde dünyanın ikinci dili haline gelen İngilizce dilini kısa sürede öğretiyoruz.

Ekonomiden siyasete, spordan ticarete, turizmden eğitime kadar bütün kategorilerde İngilizcenin önemini anlamayan kalmadı. Kadıköy Online İngilizce Kursu olarak eğitim veren kurumumuz bu derece önemli hale gelen bu dili kısa sürede en iyi şekilde öğretiyor.


Aynı Seviyede Öğrenciler Aynı Online İngilizce Kursu Sınıfında

Seviye tespiti ile başlayan kurs programı, her kursiyerin seviyesine uygun şekilde belirlenmektedir. Her kursiyerin İngilizce dil seviyesine uygun açılan sınıflarımızda, konusunda uzman öğretmenlerimiz güncel online İngilizce kursu yöntemlerini tercih ediyor.

Deneyimli, sertifikalı ve alanında uzman olan öğretmenlerimiz online dil eğitiminde birinci sınıf çözüm seçeneği sunuyor.

Seviye tespit sınavının yapılmasının nedeni, online İngilizce kursu eğitiminin kalitesini artırılması içindir.

Seviyesi yüksek öğrencilerin düşük seviyedeki öğrencilerle aynı eğitimi alması eğitim kalitesini düşürecektir. Bu nedenle aynı seviyedeki öğrenciler bir araya getirilerek seviyeye uygun program uygulanmaktadır.


Evde İş Yerinde Tatilde İngilizce Eğitimi

Pandemi ile birlikte online eğitiminin önemi bir kez daha anlaşıldı.

Zaman kaybı yaşamadan, kaçırdığınız dersleri takip edebilme imkanı sunan online İngilizce kursu ders programımız, ders tekrarı imkanı sunuyor. Canlı olarak gerçekleşen derslerde öğrenciler istediği soruyu sorabilir.


Eğitim Dünyasına Özel Program

İş dünyası, eğitim dünyası, ekonomi dünyası, ticaret dünyası ve spor dünyası bu dile her zaman ihtiyaç duymaktadır.

Yurt dışında eğitim görmek isteyen bütün öğrenciler için İngilizce zorunlu bir dildir ve sınavda yüksek puan alınması gerekir.
 
TOEFL, YDS, IELTS ve YÖK DİL sınavlarına hazırlıkta Kadıköy Online İngilizce Kursu başlatan kurumumuz müfredata uygun şekilde eğitim programı oluşturmaktadır.


Her Seviyeye Uygun Online İngilizce Kursu

Online eğitimde ilköğretim, lise, üniversite ve doktora seviyesinde Kadıköy Online İngilizce Kursu eğitimi veriyoruz. Eğitim programımızda seviye önemli demiştik. İngilizce eğitiminde ilk seviye A seviyesidir ve iki kategoriden oluşur.

Yeni başlayanlar ve bu dili hiç bilmeyenler bu seviyeden başlamaktadır. Günlük hayatta kullanılan basit diyaloglarla işe başlıyoruz. Yapılan online seviye tespit sınavı ile sınıflar oluşturuluyor ve aynı seviyedeki öğrenciler aynı anda eğitim görüyor.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayanlar için A seviyesi ilk seviyedir. Tanışma, basit kelime ezberleme ve gramere giriş konuları işlenmektedir. B seviyesinde ise kitap ve dergi okuma, gramer ve kelime ezberleme programı yer almaktadır.

C seviyesi de iki kısımdan oluşmaktadır. Bu seviye ileri seviyedir ve bu seviyede gramer biter ve normal günlük hayatta İngilizce rahatlıkla konuşulur.

Siyaset ve ekonomi alanında tartışabilme ve akademik anlamda tezlerin oluşturulması bu aşamada gerçekleşmektedir.
 

İngilizce Öğrenmek Şimdi Çok Daha Kolay

Pandemi ile birlikte online eğitimin önemli hale geldiği günümüzde İngilizce eğitiminde de online seçenekler daha popüler hale geldi. Kadıköy İngilizce Kursu kurumumuz bu bağlamda hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki kategoride ders programı oluşturmaktadır.

İş dünyasına özel, online İngilizce kursu programımız da en çok tercih edilen programlardan biridir. Kariyerini üst seviyeye çıkarmak isteyenler için ileri seviyedeki programımız iş dünyasında başarılı olmanızı sağlayacaktır.

İş dünyasında bu gün ileri seviyede İngilizceyi en iyi şekilde konuşan ve yazan elemanlar tercih edilmektedir. Mail yazma ve mail okuma gibi online programlar sayesinde Uluslararası ticarette istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Eğitim programımızın en büyük avantajı mekana bağlı olmadan özgürce online İngilizce kursu eğitim fırsatı sunmasıdır.

Boş zamanlarınızda, tatilde veya hafta sonunda istediğiniz süre zarfında bu eğitimi alabilirsiniz. Sitemizde tekrar yapmak isteyen ve kaçırdığı dersleri takip etmek isteyenler için özel bölümler yer almaktadır.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN