444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Kadıköy Online İngilizce Eğitimi

Uzaktan eğitim öğrencilerin internet ortamından istedikleri mekanda aldıkları eğitimdir. Bu alanda İngilizce dersleri uzaktan eğitim olarak sağlanmaktadır. Kadıköy uzaktan eğitim ile sizde yeni diller öğrenebilir kendinizi geliştirebilirsiniz.
 

Online İngilizce Eğitimi
Dil öğrenmek bazı kişiler için oldukça zor bir durumdur. Bu dışarıdan bir yardım alınması şarttır. İngilizce dünya çapında uluslararası bir dil olması sebebiyle pek çok alanda öğrenilmesi gerekir. Özellikle üniversiteden mezun olan öğrencilerin alanlarında başarılı olabilmesi ve kariyer açısından oldukça önemlidir. Bu anlamda Kadıköy dil okulları ile öğrenmeniz ve konuşmanız mümkündür.
 
Online eğitim programı karma bir eğitim programıdır. Bütün materyaller hazırlanarak pratik bir şekilde İngilizce öğrenilmesi sağlanmıştır. Uzaktan eğitimi ile istediğiniz yer ya da mekan fark etmeksizin alacağınız özel dersler ile birlikte İngilizcenin öğrenilmesi mümkündür.
 

Online Konu Anlatımı
Uzaktan eğitim ile İngilizce paketleri bilgisayarlardan veya tabletlerden haftanın her günü ve her saati ulaşılabilir. Günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Toplam günlük ihtiyaç doğrultusunda hazırlanmış bir eğitim programıdır.
 
Bu program ile öğrencilerin hem günlük hayatlarında hem de mesleki yaşamlarında ihtiyaç duydukları tüm kelimelerin öğrenilmesi sağlanır. Gereksiz kelimeler ve gramer bilgileri öğretilmemektedir. Ayrıca öğrencilerin online sınavlarına girerek seviyeleri belirlenir. Daha sonra seviyelerin bölümlerine göre dil eğitimi başlar.
 
Her seviye işçin bir sınıf belirlenir ve her seviye için sınavlar hazırlanır. Öğrencilerin bu sınavlara girerek başarılı olma durumlarında bir üst seviyeye geçebilme haklarına sahip olurlar.
 

Canlı Öğretmen Desteği
Dil eğitimi herkes için çok önemli bir konudur. Kadıköy uzaktan eğitim ile istediğiniz alan ve mekanda eğitim almanız mümkündür. Online seti içerisinde yabancı dil öğrenirken sorumlu özel ders öğretmeni bulunur. Sorumlu öğretmenler ile belirli zamanlar belirlenerek internet üzerinden speaking aktiviteleri yapılmaktadır. Böylelikle öğrenciler herhangi bir kuruma gitmeden öğretmenlerin belirledikleri saatlerde bilgisayar üzerinden canlı speaking online dersi almış olacaklardır.
 
Canlı öğretmen desteği dil öğrenmek için oldukça faydalıdır. Öğretmenler ile birebir ders saatlerinde öğrenciler her türlü soruları öğretmenlerine sorma hakkına sahip olurlar. Bu da öğrencilerin anlamadıkları her konuda daha çok bilgi sahibi olma imkanını tanımaktadır. Bu anlamda Kadıköy dil okulları ile uzaktan eğitim alarak İngilizceyi öğrenmek mümkündür.
 

Kelime Öğrenme Modülü
Bilgisayarlar üzerinden işitsel ve görsel ögelerin harmanlanması sonucu ile kelime öğrenme sistemi hazırlanmıştır. Bu öğrenme yaklaşımı içerisinde veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kişilere özel dil eğitimi gerçekleştirilir. Temel amaç burada İngilizcede öğrenen kişilerin kelime öğrenme sıkıntılarına çözüm bulmaktır. Bu sayede öğrenciler etkili ve kalıcı bir şekilde hızlı öğrenme ile kelimeleri öğreneceklerdir.
 

Kadıköy Online İngilizce Eğitimi Hizmeti Hakkında Bilgiler
Konuşma, Grammer ve Kelime, dinleme gibi tüm ihtiyaçlara yönelik uzaktan eğitim dil kursu ile online eğitime başlamak mümkündür. Birçok dil eğitimi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de İngilizce uzaktan eğitimdir. Eğitim içerisinde uzaktan eğitim şeklinde birebir özel dersler de bulunmaktadır. Kadıköy uzaktan eğitim hizmeti hakkında öğrencilere şu bilgiler verilir:
 
 - Eğitime başlamadan önce mutlaka seviye tespit sınavı yapılır.
 - Seviye tespit sınavına göre sınıflar belirlenir.
 - Eğitmenler ile bir program oluşturulur.
 - Öğrencilerin müsait oldukları zamana göre bir çizelge çıkartılır.
 - Haftalık olarak program başlatılır.
 - Öğrencileri eğitimlerini erteleyebilir. Fakat bunun için en az 3 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
 - Genel İngilizcede uzaktan eğitim hafta içi, hafta sonu, sabah veya akşam saatlerinde özel eğitim programı ile oluşturulur.
 - Eğitim programı istenildiği zaman özel ders olarak da planlanabilir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN