444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Kadıköy Online İngilizce Dil Okulu

Dünyanın hemen hemen her yerinde bu gün İngilizce ana dilden sonra ikinci dil özelliğine kavuşmuş bir dildir. Bu kategoride kurumumuz, güncel verileri dikkate alarak Kadıköy online dil okulu eğitimi vermektedir. Ekonominin hızlanması ve sosyal problemlerin artması ile birlikte online eğitime olan ilgili de her geçen gün arttı. Kurumumuz bu ihtiyacı göz önüne alarak profesyonel eğitim çözümleri sunmaktadır.
 

Kadıköy Online İngilizce Dil Okulu Ders Programı
Pratik yöntemlerin kullanıldığı İngilizce ders programımızda ilk aşamada seviye tespit sınavı gerçekleştirilmektedir. Bu sınavın amacı aynı seviyede olan öğrencilerin aynı sınıfta toplanması içindir. Sıfır seviyeden en üst seviyede kadar bütün kategorilerde Kadıköy Online İngilizce Dil Okulu eğitimi olarak veriyoruz.
 
Seviye tespit sınavıyla oluşan sınıflarda, seviyeye uygun Kadıköy online İngilizce dil okulu ders programı hakkında bilgi verilmektedir. A1, A2, B1, B2 ve C1,C2 seviyeleri öğrencinin seviyesini belirlemektedir. Seviyenin tespiti ve bu seviyeye uygun eğitimin verilmesi İngilizce online dil eğitiminde önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.
 

Online Eğitimin Avantajları
Pratik ve aynı zamanda kolay olması nedeniyle tercih edilen online İngilizce dil kursu, zaman kaybını önleyen ve aynı zamanda kısa sürede dil eğitiminin gerçekleşmesini sağlayan etkili bir yöntemdir. Bu yöntemde öğrenci istediği zaman Online Kadıköy dil okulu eğitimini alabilir. Kaçırdığı dersleri sitedeki arşiv bölümünü ziyaret ederek takip edebilir. Ayrıca bir dersi defalarca dinleyebilir ve bu şekilde bilgilerini pekiştirebilir. Anlamadığı konuları not ederek online ders saatinde eğitmene sorabilir.
 

Eğitim Programı
İngilizce eğitiminde ilk aşamada günlük yaşamda kullanılan basit diyaloglarla işe başlanmaktadır. Bu basit diyaloglarla birlikte sözlük çalışması yapılmaktadır. Gramer konuları da ilk seviyeden itibaren Kadıköy online İngilizce dil okulu ders programına dahil edilmektedir.
 
Daha sonraki seviyelerde ise kitap okuma ve paragraf okuma konuları işlenmektedir. Dil okulu sözlük çalışması ve gramer çalışması ileri seviyeye kadar devam etmektedir. B seviyesinde kitap ve paragraf tercümesi ve okuduğunu anlama konularına ağırlık verilmektedir. İngilizce dil okulu eğitiminin bu aşamasında iş dünyası ve okul hayatı ile ilgili diyaloglar ön plana çıkmaktadır. Kursiyerin sorun yaşamadan her konuda sohbet etmesi amaçlanmaktadır.
 
İleri seviye İngilizce seviyesine geçişte kursiyerin Gramer konularını bitirmiş olması gerekir. Ayrıca kelime dağarcının da üst seviyeye ulaşmış olması ve her konuda sohbet edebilir hale gelmesi gerekir. İleri seviye online İngilizcede üniversite seviyesinde eğitim verilmektedir. Bu aşamada soyut kelimeler, bilimsel terimler ve siyasi konular ele alınmaktadır.
 

Eğitmenler
Dil eğitiminde profesyonel yöntemleri tercih eden kurumumuz, sertifikalı eğitmenlerle yola çıkmaktadır. Online İngilizce dil okulu alanında pratik ve etkili yöntemleri tercih eden sertifikalı eğitmenlerimiz yılların tecrübesine sahiptir.
 
İş dünyasına özel ders programımız sayesinde kariyer sahibi olmak isteyenler kısa sürede iş bulabilir. Uluslararası ticaret, turizm ve tercümanlık gibi kategorilerde iş bulmak ve kariyer sahibi olmak isteyenler iş dünyasına özel dil okulu programımızdan faydalanabilir.
 
Yurt dışındaki ve yurt içindeki İngilizce dil sınavlarına hazırlananlar için özel İngilizce dil eğitimimiz müfredata uygun şekilde gerçekleşmektedir. İELTS, TOEFL, E-YDS, YÖKDİL ve YDS gibi dil sınavlarına hazırlanmadan önce bizimle irtibata geçerek dil okulu programımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğitimde kaliteyi tercih eden ve pratik yöntemlerle dil eğitimi veren kurumumuz ilk, orta, lise ve üniversite seviyesinde eğitim vermektedir. Yurt dışına gitmeye hazırlanan öğrenciler için bu kategoride zorunlu olan İngilizce sınavları konusunda bizden bilgi alabilirsiniz. Bu sınavlara özel hazırlanan dil okulu ders programımız sayesinde istediğiniz puanı alabilirsiniz. Ekonomi, eğitim ve diğer kategorilerde gerekli hale gelen İngilizceyi bizimle kısa sürede öğrenebilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden derslerimizi takip edebilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN