444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İstanbul Online İngilizce Dil Okulu

Gelişen teknoloji ile birlikte İngilizce eğitimi de diğer tüm konularda olduğu gibi daha modern öğretme yöntemleri ile ön plana çıkıyor. İngilizce öğrenmek için geleneksel olarak dil okulu gibi kurs veren kurumlara gitmek yerine online olarak yeni eğitim metotları uygulanıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere geleneksel eğitimin verildiği kurumlara girmek için trafikte vakit kaybetmeden, ev konforunda online olarak dersler kişinin ayağına geliyor.
 

İstanbul Online İngilizce Dil Okulu İle İngilizce Nasıl Öğrenilir?
Artık günümüzde akıllı telefonların ve bilgisayarların başında çok fazla vakit geçiriliyor. Saatlerce vakit geçirilen bu elektronik ortamlar hem faydalı hem de faydasız olabiliyor. Eğitimsel ve öğretici olan içerikler için akıllı telefon ve bilgisayar kullanımı faydalıyken, uzun süre boş vakit harcamayı sağlayan tüm içerikler daha faydasız olarak görülüyor. Dijital çağa geçtiğimiz bu dönemde artık eğitimler de bu çağa ayak uydurmayı başardı.
 

Bununla birlikte online İngilizce dil okulu gibi birçok eğitim veren kurumlar web siteler aracılığı ile online eğitim verir hale geldi. Öyle ki normalde İstanbul içinde bir noktadan başka bir noktaya giderken dahi İngilizce ders tekrarı yolda yapılabilir hale geldi. İngilizce eğitimi artık klasik yöntemlerin kullanılmasıyla öğrenilmemekte ve bu sebeple online eğitimin çok büyük avantajı bulunmaktadır.
 

İstanbul Online İngilizce Dil Okulunun Geleneksel Dil Okulundan Farkı Nedir?
Dil okulu yeni bir dil öğrenebilmek için en iyi ve en kaliteli hizmeti veren yerlerdi. Fakat günümüzde klasik şekilde gramer bilgisini tahtaya yazıp anlatmak ile dil öğretmek pek de mümkün değil. İstanbul dil okulu kapasitesi en yüksek olan şehirlerden biriyken günümüzde İstanbul gibi diğer illerde de bulunan büyük dil okulları dahil olmak üzere online İngilizce dil okulu olarak eğitime devam etmektedirler.
 

Online eğitimde görsellerin kullanımı, anlatım şekli, kendi anadili İngilizce olan eğitimciler ile konuşma fırsatı gibi birçok yönden klasik İngilizce eğitimlerine nazaran daha avantajlı konumdadırlar. Kişilere evlerinin konforunda kaliteli olan ve gidilen her kursta bulunamayacak imkanlar online eğitim ile sunulmaktadır.
 

İstanbul Online İngilizce Dil Okulu ile Deneyim Fırsatı
İngilizce gibi tüm dilleri en iyi öğrenebilecek yer aslında o dilin anadil olarak konuşulduğu ülkelere gitmek ve bir süre orada bulunarak insanlar ile diyalog kurmaktır. Fakat günümüzde İngilizce öğrenebilmek için İngiltere’ye gitmek ve orada bir dönem yaşamanın maliyeti çok yüksektir. Online İngilizce eğitimleri ise örneğin İstanbul gibi Türkiye’nin bir ilinde yaşıyorken, İngiltere’de bulunmuşçasına anadili İngilizce olan kişiler ile diyalog kurmayı sağlıyor. Bunu deneyimlemenin maliyeti ise İngiltere’de bir süre yaşamanın maliyetinde çok çok ucuzdur.
 

İstanbul Online İngilizce Dil Okullarında İngilizce Pratik Yapmanın Faydaları Nelerdir?
Online olan İngilizce eğitimlerindeki en büyük avantajlardan biri anadili İngilizce olan kişiler ile görüşmeler yapabilmek ve onlar ile konuşma pratiği yapabilmektir. İngilizceyi kişiler konuşarak deneyimler ve daha kolay öğrenebilir. Bu konuşma pratiğinin yapılması ise kişiye birçok fayda sağlar.

Günlük olarak İngilizce anadilinde konuşarak eğitmenler ile konuşma fırsatı yakalanır.

İngilizce konuşma pratiği kişinin İngilizceyi anlama ve konuşma kabiliyetinde artış sağlar.

İngilizce konuşma pratiği kişiye özgüven sağlar.

Görüşmeler kişinin kendisine göre ayarlanabileceği için rahat bir konuşma ortamı sağlar.

Konuşma yeteneği eğitmenler tarafından değerlendirilir ve kişiye bu değerlendirme sunularak, kişinin eksik olduğu yönleri görmesini sağlar.

 
İstanbul Online İngilizce Dil Okulu Eğitimlerinin Faydaları
Kişinin telefonundan ya da bilgisayarından interneti sağlayabildiği her an, her yerde İngilizce eğitimi alabilir.

Kişi online eğitimler ile kendi kendine disiplinli olmayı öğrenir ve bu kabiliyetini güçlendirir.

Daha eğlenceli ve daha kolay şekilde İngilizceyi öğrenebilir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN