444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ülkemizde ve dünyanın her yerinde ortak dil haline gelen İngilizce, profesyonel yöntemlerle öğrenilmelidir. Personel alımlarında, yurt dışı eğitim konularında ve turizm dünyasında istediğiniz seviyeye ulaşmak istiyorsanız, İstanbul İngilizce Dil Kursu programımızdan faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin en kalabalık birinci şehri olan İstanbul, İngilizce dil kursu kategorisinde büyük paya sahiptir. Kurumumuz, İstanbul kurs fiyatları konusunda belli şartları göz önünde bulundurmaktadır. Tercih edilen kategori, ders saatleri ve öğrencinin seviyesi gibi konular, İngilizce kursu ücreti ni doğrudan etkileyen faktörlerdir.

 

Derslerimiz Hafta İçi ve Hafta Sonudur

Öğretmenler, öğrenciler, iş adamları, akademisyenler ve rehberler için özel İngilizce kurs programımız, iki kategoride değerlendirilmektedir. İstanbul, yoğun iş temposuna sahip bir şehirdir. Bu nedenle herkesin vakti değerlidir. Hafta içi akşam ve sabah dersleri, hafta içi İstanbul da İngilizce eğitimi almak isteyenler için hazırlanmıştır. İstanbul kategorisindeki kurs programımız, online seviye tespit sınavı ile başlamaktadır.

 

Seviye A1

Bu İngilizce kursu seviyesi, başlangıç seviyesidir. Basit günlük diyaloglar, günlük yaşamda sıklıkla kullanılan kelimelerin ezberlenmesi ve gramer konularına giriş bu aşamada gerçekleşmektedir. İngilizce kursu programlarında bu seviye, yeni başlayanlar içindir. En fazla İngilizce kursu ücreti ödeyebileceğiniz kurdur.

 

Seviye A2

Kelime bilgisi bu aşamada artmaktadır. İşinizi ve çevrenizi anlatabilir, basit paragrafları tercüme edebilirsiniz. İngilizce kursu katılımcıları, bu aşamadan sonra kapasitesini artırmaktadır. Online İngilizce Seviye Tespit sınavına girerek ilk kuru geçebildiğini gösteren kursiyerler için belirledikleri İngilizce kursu fiyatı ndan daha az İngilizce kursu ücreti ödeyebileceklerdir.

 

Seviye B1

Bu seviyede okul hayatı ve iş hayatını ilgili diyaloglar kurabilirsiniz. İngilizce kursu öğrencileri bu aşamada soruları kolaylıkla cevaplayabilir. Basit olmak kaydıyla, makale, kitap, hikaye ve benzeri metinleri anlayabilirsiniz. B1 seviyesindeki bir kursiyer, İngilizcenin konuşulduğu ülkede rahatlıkla seyahat edebilir. Online seviye tespit sınavına giren İngilizce kursu aday öğrencilerimiz bu kurdan başlayacak olmaları durumunda bütçelerinde belirledikleri İngilizce kursu fiyatları ve İngilizce kursu ücretleri konusunda daha az ödeme yapacaklardır.

 

Seviye B2

Bu seviyeye gelen bir kursiyer, geçmiş zaman, şimdiki zaman, gelecek zaman ve geniş zaman konularına tam anlamıyla kavramıştır. Duygular, düşünceler ve gelecekle ilgili planlar kolaylıkla izah edilebilir. İngilizce filmleri alt yazısız seyredebilirsiniz. Kitap, makale, dergi ve gazeteleri okumaya başlarsınız. Türkiye’de düzenlenen YDS sınavları için İngilizce kursu B2 seviyesi programına dahil olmak gerekir. Ayrıca yurt dışında eğitim almak isteyenler için hazırlanan IELTS sınavları ve TOEFL sınavları gibi sınavlar için de İngilizce kursu B2 seviyesi gereklidir.

 

Seviye C1

Bu seviye, dile hakim olunan seviyedir. Yurt dışında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı yazışmalarında bu seviye yeterlidir. Her türlü konuda konuşma ve tartışma, sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Bu seviyeye gelen bir kursiyer gramer konusunu bitirmiş olması gerekir.

 

Seviye C2

Genellikle doktora yapanlarda aranan seviyedir. Bu seviyede her türlü diyalog rahatlıkla kurulabilir. Bu seviyeye ‘kariyer seviyesi’ denilmektedir.

 

Fiyatlandırma İşlemi

Her kurs eğitiminde olduğu gibi İngilizce kurs eğitiminde de ders saati fiyatı belirlemektedir. İngilizce Kursu Fiyatları, ders saatinin yanı sıra seviye ile doğrudan ilişkilidir. A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri bu kategoride farklılık göstermektedir. İngilizce Kursu Ücretleri, sadece seviyeye göre belirlenmemektedir. Tercih edilen kategori, İngilizce kursu fiyatları konusunda belirleyici rol oynayan önemli faktörlerden biridir.

Ek ders ücretleri veya tercih edilen ek programlar, İngilizce kursu ücretleri konusunda belirleyici rol oynayan diğer faktörlerdir.

 

İngilizceyi Kısa Sürede Öğrenin

Eğitim programımızda yer alan hızlandırılmış dil eğitimi programı, kısa sürede İngilizceyi öğrenme imkanı sunmaktadır. İngilizce kursu Fiyatları, bu kategoride farklılık göstermektedir. Bu programda, öğrencilerle sadece İngilizce konuşan eğitmenler, motivasyonu artırarak, öğrencinin İngilizce konuşmasını sağlamaktadır. İlk haftalarda öğrenciler adaptasyon problemi yaşasa da, ilk hafta sonunda öğretmenle diyaloğa geçmektedir.

Ders dışında sohbet ortamı oluşturan kursumuz, katılımcıların kısa sürede İngilizceyi konuşması için özel program hazırlamaktadır. Hızlandırılmış kurs programımızın temelinde, 'dili günlük yaşantıda kullanarak öğrenme' kuralı benimsenmiştir. Kursiyerlerimiz, bu konuda kısa sürede büyük mesafe kat ederek, zorlanmadan İngilizce konuşmaya başlamaktadır.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN