444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İngilizce Kursu Ücretlerini Düşüren Faktörler

Dünya üzerinde binlerce dil arasından en çok konuşulan dil İngilizce dilidir. Ekonomiden spora, siyasetten turizme kadar birçok sektörde İngilizce kursu zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle ülkemizde ve diğer ülkelerde İngilizce eğitimi ön plana alınmıştır. İngilizce kurslarına kayıt olurken kursiyerleri düşündüren en önemli detay İngilizce kurs ücretleri ve İngilizce kursu fiyatlarıdır.

İngilizce Kurs fiyatlarını düşüren en önemli faktörler; ders saati, seviye ve tercih edilen programlara göre farklılık göstermektedir.

 

İş Dünyasına Özel Program

Yabancı dil kategorisinde ilk sıraya yerleşen İngilizce, ”Dünyanın ikinci ana dili” ünvanını kazanmıştır. İş dünyasında Arap ülkelerine veya Avrupa ülkelerine açılmak için “ileri derece İngilizce kursu” önemli bir yere sahiptir.

İthalat dünyasında ve ihracat dünyasında bu dil önemli bir yere sahiptir. İngilizce kursu programında eğer İş İngilizcesi Kursunu tercih ederseniz uluslararası ticaret ile ilgili dersler bu kurs içerisinde yer almaktadır. Bunun için yapmanız gereken en önemli işlem hemen İngilizce kursu kayıt işlemlerini gerçekleştirmektir.

Seçmiş olduğunuz kurlar ve kurs tipine göre İngilizce Kurs Ücretleri değişiklik gösterecektir.

Bugün dünyada insanlarla iletişime geçebilmenin en kolay yolu bu dili en iyi şekilde öğrenmektir. Uluslararası ticarette, mail yazma ve mail okuma İngilizcedir. Kurumumuz, mail okuma ve mail yazma konusunda özel ders programı hazırlamaktadır.

Sizleri İş İngilizce Kursları mıza bekliyoruz.

 

İngilizce Eğitim Seviyeleri

İngilizce Dil eğitiminde, kısa sürede başarılı sonuç elde eden kurumumuz, İngilizce’yi kısa sürede konuşma imkanı sunmaktadır. Kelime ezberleme, gramer, paragraf okuma, yazma ve diyalog gibi faktörler programın ilk konularıdır. İngilizce Seviye tespit sınavı ile oluşturulan sınıflarda, sınıfın seviyesine uygun şekilde ders programı hazırlanmaktadır.

İngilizce online seviye tespit sınavına giren kursiyerlerimiz, eğitim danışmanlarımızın tavsiye ettiği kurlardan eğitimlerine başlayarak İngilizce Kursu Fiyatları noktasında avantaj sağlayabilmektedirler. Bu durum da bir İngilizce Kursu na ödenecek İngilizce Kurs Ücreti ni önemli derecede düşürmüş olacaktır.

İngilizcede seviyeler A,B ve C şeklinde sınıflandırılmıştır. Kurs programı, A1 ve A2 Basic User, B1 ve B2 Independent, C1 ve C2 Proficient farklı faktörler içermektedir.

 

A1 Seviyesi

Bu seviye İngilizce kursu na başlangıç seviyesidir. Bu aşamada günlük konuşma diyalogları, sayılar, miktarlar, tarihler, temel kalıplar, gramer, basit cümleler, olumlu cümleler ve olumsuz cümleler, yer tarifi, yön tarifi ve yol tarifi gibi faktörler ele alınmaktadır.

 

A2 Seviyesi

Bu seviyede İngilizce kursu nda konuşma, yazma ve okuduğu anlama gibi faktörler ele alınmaktadır. Bu seviyeye gelen kursiyer. İngilizceyi pratik bir şekilde konuşmaya başlar. Eğitim kalitesini düşüren eski yöntemler kullanılmamaktadır.

 

B1 Seviyesi

Okul, iş ve sosyal etkinliklerinizle ilgili cümleler, bu seviyede kurulabilir. İngilizce Kursu Fiyatlarını düşüren etkenler, bu seviyede farklılık arz etmektedir. Her seviyede İngilizce kurs fiyatları farklıdır. Bunun nedeni her seviyede eğitim programının daha kapsamlı bir hale gelmesidir.

 

B2 Seviyesi

Zaman kipleri ve duygularını izah edebilme özelliği bu seviyede kazanılmaktadır. Normal yaşantıda kullanılan İngilizce bu seviyede anlaşılmaktadır. İletişim kalitesini düşüren etkenler bu seviyede ortadan kalkmaktadır.

 

C1 Seviyesi

Bu seviyeden itibaren kursiyer profesyonelleşmeye başlamaktadır. İngilizcenin konuşulduğu ülkelerde bu seviyeye gelen bir kursiyer, rahatlıkla iletişime geçebilmektedir. Bir İngiliz’le veya bir Amerikalı ile rahatlıkla her konuda konuşabilir. Bu seviyede gramer veya kelime ezberleme gibi kaliteyi düşüren etkenler ortadan kalkmıştır.

 

C2 Seviyesi

Bu seviye en üst seviyedir. Somut kavramlar, bilimsel kavramlar ve günlük yaşantıdan sıklıkla kullanılmayan kavramlar, bu seviyede öğrenilir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN