444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İngilizce Kursu Fiyatları 2020

British Time İngilizce kursu na kayıt yaptıracak öğrencilerimizin yahut herhangi bir İngilizce kursuna kayıt yaptıracak kursiyerlerin, İngilizce kursuna katılmadan önce araştırdığı en önemli unsurlardan biri de İngilizce dil kursuna ödeyecekleri İngilizce kursları fiyatları yahut dil kursu fiyatlarıdır.

İngilizce kurslarına kayıt yaptırma aşamasındaki öğrencilerimizin, kayıt yaptıracağı ingilizce kursu fiyatları nın belirlenebilmesi için yabancı dil yani İngilizce dil seviyelerinin ortaya çıkması için İngilizce Seviye Tespit testini yaptırmaları gerekmektedir.

İngilizce Seviye Tespit sınavına katılmak, İngilizce kurs larına kayıt olmak isteyen öğrencilerin kurs için ödeyecekleri ücretleri, seviyelerinden ötürü almayacakları kurslardan ötürü azaltacaktır.

Öğrenciler bu sayede, İngilizce dil kursu fiyatı , İngilizce kursu fiyatı ve yabancı dil kursu fiyatları nedir, ne kadardır diye düşünmek zorunda kalmayacaklardır.

Öğrencilerimiz, kayıt olacakları İngilizce kursları na İngilizce kursu fiyatları nı düşünmeyeceklerdir.

Öğrencilerimiz bütçeleri oranında İngilizce kursu fiyatı ödeyeceklerdir. Bu da öğrencilerimiz açısından dil kursu fiyatı avantajı sağlayacaktır.
 
Sitemiz üzerinden de online olarak katılabileceğiniz İngilizce Seviye Tespit Sınavı sonrasında yabancı dil eğitmenlerimizin sizlere önereceği seviye üzerinden İngilizce Kurslarımıza kayıt yaptırabilir ve böylelikle sizlere gerekli olan İngilizce Eğitimini alabilmenin yanında belirlediğiniz oranlara yakın İngilizce Kursu fiyatları ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN