444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İngilizce Kurslarının Dil Öğretimindeki Faydaları

İngilizce Tüm dünyada en çok konuşulan dillerdendir. Uluslararası geçerli dil olarak kabul edilmiştir. Ana dili İngilizce olmayan ülkeler için de bu durum geçerlidir. Dış ülkeler ile iletişimde kullanılan tek dildir denebilir. Bu yüzden sosyal hayatta önemi büyüktür. İş alanında İngilizce bilen kişiler tercih edilmektedir. Hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak önemlidir. Zamanla ekstra nitelik değil gereklilik haline gelmiştir. İngilizce bilen kişiler hayatta bir adım önce olmaktadır. Akıcı bir İngilizce ’ye sahip olmak için iyi bir dil öğretimi şarttır. İyi İngilizce bilmek için bazen okul eğitimi yetersiz olabilir. Dil okulları ve destek kursları yabancı dil öğrenmede etkilidir.

 

İngilizce Kurslarında Dil Öğrenmek

İngilizce çok kolay öğrenilen bir dil değildir. Kişinin kendi kendine öğrenmesi zaman alır.  Dil öğretimi profesyonel kurumlarda yapılmalıdır. British Time Dil Okulları sizlere bu konuda hizmet verir. En alt seviyeden başlanarak ilerleme kaydedilir. Dil öğretimi kur kur yapılır.  Kurları atladıkça diliniz de ilerlemektedir. Her kur sertifikalandırılarak tamamlanmaktadır. Okuma, yazma ve konuşma dersleri kurs kapsamında verilir. İngilizce‘ye tamamen hakim olmak için tüm kurlar bitirilmelidir.

 

Herkes Kurslara Katılabilir Mi?

Her yaştan birey dil öğretimi için kurslara gelebilir. İngilizce öğrenmek eğitim sisteminden bağımsız bir olaydır. Küçük bir çocuk bile İngilizce öğrenerek bunu anadili gibi konuşabilir. Dil öğretimi tamamen mental bir durumdur. Dolayısı ile yaş sınırlaması yoktur. Sınıflar sadece kurlara göre ayrılır. İlk başlayanlar temel seviyeden kurs derslerine girerler. Yapılan ara sınavlar ile seviye belirlenir ve kurlar atlanır. Kurs merkezinde yabancı ders hocaları da bulunmaktadır. Bu hocalar pratik yapma konusunda öğrencilere yardımcıdır. Konuşma derslerinde kendinizi çabuk geliştirmenizi sağlarlar. Aynı zamanda sizi kurs boyunca İngilizce konuşmaya heveslendirirler. Farkında olmadan telaffuzunuz ve anlatımınız gelişir. Kurumumuz her Dönem kursiyer kaydı almaktadır.

British Time Dil Okulları, çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle İstanbul daki tüm ingilizce kursları arasında fark yaratarak İngilizce öğrenmeniz için tüm engelleri kaldırıyor.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN