444 84 63  |           |   TÜRKÇE

GENERAL ENGLISH PROGRAMMES

                  

British TIME Oxford üniversitesinin dil öğrenim sistemini esas almıştır. Bu sisteme göre İngilizce Elementary, Pre-ıntermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır.

Eğitimde, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde speaking, gramer, vocabulary, business english ve make-up çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.         

Dört temel dil yeteneğinizin (konuşma–anlama-okuma–yazma) geliştirilmesi, İngilizce öğretiminde ve dolayısıyla da BRITISH TIME’ ta ana eğitimi oluşturmaktadır.

Derslerimiz en fazla 14 ile 16 kişilik sınıflarda yapılır. British TIME ’da  Programlar gramer ağırlıklı olan 1.ve 2. Seviyelerde tamamen Türk öğretmenler 3.4.5. Seviyelerde ise Türk ve Yabancı öğretmenlerimiz eşit ağırlıkla eğitim vermektedirler.

Tüm kadromuz uzman, deneyimli,  pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşturulmuştur.

Dersi keyiflendirmenin ve verimliliğini artırmanın yolu doğru kitap ve doküman seçiminden geçer. Bu konunun öneminin farkında olan BRITISH TIME her 5 seviyede de, Oxford University press tarafından hazırlanıp yayınlanan “New Headway” serisi ve bunun yanı sıra, takip edilen ders konularına paralel hazırlanmış gramer kitapları ve fotokopi şeklinde çalışma paketleri kullanılmaktadır.

Başarı takibi her kur sonunda yapılan sınavlarla takip edilmektedir. İhtiyaç durumunda ek ders veya telafi programları düzenlenerek kursiyerimizin başarılı bir eğitim süreci geçirmesi sağlanır. Tüm çabalara rağmen başarılı olamayan kursiyerlerden devamsızlık oranı eğitim sürecinin %10 dan fazla değilse ilgili kuru tekrar ücretsiz alması sağlanmaktadır.

 

 

Students having time issues and yet the need to learn English can get private lessons whenever it is suitable for them.

We get %60progress from private lessons compared to class education.. We recommend this programme  to those applicants who have, especially, time issues.

 

X
WHATSAPP İLE SOR!