444 84 63  |        |              |   ENGLISH

British Time Şişli İngilizce Kursları

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli İngilizce Kursu 'muzu Genel İngilizce Kursu, Kurumsal İngilizce Kursu ve Mesleki Teknik İngilizce Kursları için ziyaret edebilirsiniz.

Çağın gereklerini yerine getirmek ve kariyerinizi daha yukarı seviyelere taşımak için henüz lise yahut üniversite çağınızda İngilizce dil eğitiminizi almanız gerekmektedir.

Bu eğitimi daha profesyonel ve beşeri ilişkilerde kullanabilir hale getirmek için yabancı İngilizce Hocaları eşliğinde bir eğitim almak daha fazla gelişim kaydetmenize yardımcı olacaktır.

İngilizce kurslarımızda sınıfları oluştururken kursiyerlerimizin yaşına ve İngilizce dil seviyesine dikkat ediyoruz ve böylelikle rahat edebileceğiniz sınıflarda İngilizce dil kursları almanıza yardımcı oluyoruz.

Yukarıda belirtilen eğitimlerin haricinde Şişli İngilizce Kursu 'muzda verilen farklı İngilizce eğitimlerimizde mevcuttur.

Bunlar; Toefl hazırlık kursu, Ielts hazırlık kursu ve yds hazırlık kursudur. Bu İngilizce hazırlık kursları içinde Şişli de bulunan İngilizce kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kurumumuz ve İngilizce Eğitmen kadromuz, İngilizce dilini öğrenmek isteyen kursiyerler için en güncel eğitim metodları ile teknolojilerini takip ederek sizler için en iyi seçenekleri sunmakta ayrıca öğrenme ve öğretme yetilerini her geçen gün güncellemektedirler.


Şişli İngilizce Dil Kursları

Bir İngilizce dil kursu na kayıt olurken kursiyerlerin aklındaki en önemli konulardan biri de "kısa sürede nasıl öğrenirim yahut öğrenebilir miyim" sorusudur.

British Time Şişli İngilizce Dil Kursu olarak kursiyerlerimize kendilerine özgü öğrenme teknikleri ve öğretici İngilizce Eğitim programları sayesinde kısa zamanda gelişim kaydettirmektedir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN