444 84 63  |        |              |   ENGLISH

British Time Ekşi Sözlük

British Time İngilizce Yabancı Dil Okulları kurumu sizlere 9 şube ve 2 irtibat ofisi ile en iyi İngilizce Okulu olarak hizmet vermek için ayrıca açıldığımız günden bu yana 15000 kursiyere, İngilizce öğretmenin sevincini ve gururunu yaşarken her geçen gün içerisinde bu sayıyı daha yukarılara taşımak için Dil kursları alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kursiyerlerimiz; özellikle facebook, instagram ve twitter üzerinde sahip olmuş olduğumuz sosyal medya hesaplarına yorumlarını ve görüşlerini belirtirken, ekşi sözlük isimli sayfa üzerinden de British Time ekşi sözlük yorumları şeklinde yorumlarda da bulunabiliyorlar.

Sizlerde, eğer bir ekşi sözlük hesabına sahipseniz British Time ekşi sözlük şeklinde, bu foruma hakkımızda yaşadığınız deneyimleri yazabilir, dilerseniz de ekşi sözlük üzerinde British Time için yazılmış yorumları okuyabilirsiniz.

British Time hakkında ekşi sözlük üzerine yorum yapacak olan kursiyerlerimiz İngilizce dil eğitimi aldıkları şubeyi de görüşlerine ekleyebilirler.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN