444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Bakırköy Online İngilizce Kursu

Günümüzde İngilizce'nin önemi oldukça büyüktür.

Uluslararası niteliğe sahip olan bu dil eğitimini vermek de oldukça zorlu bir iştir. Kaliteli bir dil eğitimi verebilmek için dil öğretmenlerinin bu alanda oldukça profesyonel olmaları gerekir.

Sizler de kaliteli bir online İngilizce eğitimi almak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz. Kurumumuz İngilizce'nin öğrenilebilmesi için kaliteli ve profesyonel çözümler sunmaktadır.


Bakırköy Online İngilizce Kursu
Online eğitim öğrencilerin istedikleri yer ve mekanda internet aracılığı ile eğitim almasıdır.

Günümüzde pek çok kişi artık uzaktan eğitimi tercih etmektedir. Kurumumuz mevcut şartları göz önünde bulundurarak Bakırköy Online İngilizce Kursu adı altında sizlere kaliteli ve profesyonel uzaktan eğitim imkanı oluşturmuştur.


Online Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Kurumumuz dil kurslarını online olarak da sunmaktadır. Online TOEFL kursu, online IELTS kursu veya online YDS kursu gibi zorlu sınavlar için İngilizce dil kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.

Dil okulumuzda her kişiye özel ders programı hazırlanmaktadır. Uzaktan eğitim ile sizlere hazırlanan özel ders programlarından faydalanabilirsiniz.


Bakırköy Online Genel İngilizce Eğitimi
Hem eğitim alanında hem de yurt dışında eğitim almak adına ingilizce dilinin önemi oldukça fazladır. Bu alanda eğitim almak isteyen aday kursiyerlerimizi Bakırköy Online İngilizce Kurslarımıza davet etmekteyiz.

Genel ingilizce kursumuz kişilerin belirli bir seviyede hızlı ve anlaşılır bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır. Online İngilizce eğitimimiz ile genel bir seviyede İngilizce öğrenme imkanınız bulunur.  

Online İngilizce eğitim imkanlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Bakırköy Online YDS Kurs Hizmetleri
YDS sınavı ülkemizde lise mezunu olan kişilerin dil seviyelerini değerlendirmesi amacıyla yapılan bir sınavdır. Sınava giren kişilerin okuduklarını anlayabilmesi ve ne kadar kelime bildiğini ölçmek amacıyla yapılmış bir sınavdır.

Kurumumuz Bakırköy ilçesinde Online dil eğitiminin yanı sıra Online YDS sınavlarına hazırlanmasında yardımcı olmaktadır.
 
Bakırköy YDS kurslarına başvuran öğrencilerimiz kurs içerisinde uyguladığımız sınavların sonuçlarına göre seviyeler belirleyerek sınıflandırmaktadır.

Online derslerde bulunan tüm öğretmenlerimiz alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bakırköy Online YDS kursları ile uzaktan eğitim veren tüm öğretmenler en az 5 yıllık deneyime sahip öğretmenlerdir.

Bu nedenle oldukça zorlandığınız YDS sınavı için verilen eğitimlerden başarılı olma şansınız oldukça fazladır.
 

Bakırköy Online TOEFL Kursları
Öğrencilerin en çok zorlandıkları sınavlardan birisi TOEFL sınavıdır. Bu aşamada Bakırköy Online TOEFL kursları olarak adaylarımızın seviyelerini belirleyerek uzaktan eğitim hizmeti sunmaktayız.

Herkesin bildiği gibi TOEFL sınavı 4 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler Reading, Listening, Speaking ve Writing bölümleridir. Online TOEFL kursu olarak eğitimi içerisinde en çok özen verdiğimiz bölüm Reading olmaktadır.

Reading bölümünün ardından Listening eğitimi bölümüne geçmekteyiz. Bu bölümde pek çok diyalog parçaları ile Listening eğitimini vermekteyiz.

Bunlar dışında Writing ve Speaking bölümünde sınavda çıkmış sorulara paralel olarak eğitimler sunmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN