444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Bakırköy Online İngilizce Eğitimi

Günümüzde İngilizce'nin önemi oldukça büyüktür. Uluslararası niteliğe sahip olan bu dil eğitimini vermek de oldukça zorlu bir iştir. Kaliteli bir dil eğitimi verebilmek için dil öğretmenlerinin bu alanda oldukça profesyonel olmaları gerekir. Sizler de kaliteli bir ingilizce eğitim almak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz. Kurumumuz İngilizce'nin öğrenilebilmesi için kaliteli ve profesyonel çözümler sunmaktadır.
 

Bakırköy Online İngilizce Kursu
Online eğitim öğrencilerin istedikleri yer ve mekanda internet aracılığı ile eğitim almasıdır. Günümüzde pek çok kişi artık uzaktan eğitimi tercih etmektedir. Kurumumuz sizlere İngilizce'nin öğrenilmesi için kaliteli ve profesyonel uzaktan eğitim sistemini sunmaktadır.
 

Online Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Kurumumuz dil kurslarını online olarak da sunmaktadır. TOEFL, IELTS veya YDS gibi zorlu sınavlar için ingilizce dil kurslarımızdan faydalanabilirsiniz. Dil okulumuzda her kişiye özel ders programı hazırlanmaktadır. Uzaktan eğitim ile sizlere hazırlanan özel ders programlarından faydalanabilirsiniz.
 
Bakırköy Online Genel İngilizce Eğitimi
İngilizce'nin önemi gün geçtikçe artmıştır. Hem eğitim alanında hem de yurt dışında eğitim almak adına ingilizce dilinin önemi oldukça fazladır. Bu alanda eğitim almak isteyen kişilerin bakırköy kursumuza davet etmekteyiz.
 
Genel ingilizce kursumuz kişilerin belirli bir seviyede hızlı ve anlaşılı bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır. Online eğitimimiz ile genel bir seviyede ingilizce öğrenme imkanınız bulunur. Kaçırdığınız konular hakkında telafi eğitimi veya eski kaydedilen dersleri tekrar izleme şansınız bulunur. Bu sayede istediğiniz her an ve istediğiniz her yerde İngilizce'nin eğitimi almanız mümkün olacaktır. Online eğitim imkanlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 

Bakırköy YDS Kurs Hizmetleri
YDS sınavı ülkemizde lise mezunu olan kişilerin dil seviyelerini değerlendirmesi amacıyla yapılan bir sınavdır. Sınava giren kişilerin okuduklarını anlayabilmesi ve ne kadar kelime bildiğini ölçmek amacıyla yapılmış bir sınavdır. Kurumumuz bakırköy ilçesinde dil eğitiminin yanı sıra YDS sınavlarına hazırlanmasında yardımcı olmaktadır.
 
Bakırköy YDS kurslarına başvuran öğrencilerimiz kurs içerisinde uyguladığımız sınavların sonuçlarına göre seviyeler belirleyerek sınıflandırmaktadır. Online derslerde bulunan tüm öğretmenlerimiz alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bakırköy YDS kursları ile uzaktan eğitim veren tüm öğretmenler en az 5 yıllık deneyime sahip öğretmenlerdir. Bu nedenle oldukça zorlandığınız YDS sınavı için verilen eğitimlerden başarılı olma şansınız oldukça fazladır.
 

Bakırköy Online TOEFL Kursları
Öğrencilerin en çok zorlandıkları sınavlardan birisi TOEFL sınavıdır. Bu aşamada Bakırköy TOEFL kursları olarak adaylarımızın seviyelerini belirleyerek uzaktan eğitim hizmeti sunmaktayız.
 
Herkesin bildiği gibi TOEFL sınavı 4 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler Reading, Listening, Speaking ve Writing bölümleridir. TOEFL kursu olarak eğitimi içerisinde en çok özen verdiğimiz bölüm Reading olmaktadır. Reading bölümünün ardından Listening eğitimi bölümüne geçmekteyiz. Bu bölümde pek çok diyalog parçaları ile Listening eğitimini vermekteyiz. Bunlar dışında Writing ve Speaking bölümünde sınavda çıkmış sorulara paralel olarak eğitimler sunmaktayız.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN