444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Avcılar İngilizce Dil Kursu

BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kursları

Artık evrensel dil olarak kabul edilen ingilizce tüm dünyada konuşulmaktadır. Bu düşünceden hareketle İngilizce dil eğitimleri giderek önem kazanmaktadır. Bu dili öğrenmek hem sosyal yaşamda hem kariyer alanında başarı kazanmanın anahtarıdır.

İngilizceyi gerektiği biçimde öğrenmekse, en iyi seviyede eğitim veren BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kursları tarafından sağlanabilir. Sizlere en iyi ve profesyonel İngilizce eğitimini veren kurumumuz, İngilizceyi ana diliniz gibi konuşmanızı hedeflemektedir.

 

İngilizce Eğitiminde Profesyonelliğin Önemi

Geçmişi yüzyıllara dayanan bu dil, günümüzde halen kendisini geliştirmeye devam etmektedir. İngilizcede, her kavram, farklı sözcüklerle ifade edilmektedir. Bu durum, bizim dilimizden çok daha geniş biçimdedir.

Dil öğreniminde öğrencilerin konuyu karmaşık bulması, çoğunlukla buna dayanmaktadır. Her sözcüğün ezberlenmesi, bunların cümlelerde kullanılması, kimi zaman öğrencilere yorucu gelir. İngilizce öğrenmede zor bulunan başka bir durum da devrik cümle yapısıdır. Bizim dilimiz, kurallı cümle yapısına sahiptir. Yani biz cümle kurarken, özneyi başta, yüklemi cümlenin sonunda kullanmaktayız. İngilizcede bu durumun tersi bir yapıyla karşılaşmak, öğrencilerin zorlanmasına neden olmaktadır.

Bu cümle yapısını ve binlerce sayıdaki kelimeyi öğrenmek elbette kolay değildir. Ancak günümüzde bunun için oldukça etkili eğitim yöntemleri kullanılmaktadır. Bu eğitim yöntemlerinin bilinmesi, kalıcı ve etkili bir eğitimin sırrıdır. BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kursları tarafından sunulan  İngilizce kursu eğitimleri en modern yöntemleri içermektedir. Profesyonel eğitmenler eşliğinde yürütülen derslerde, öğrencilerimize için en iyi ve verimli eğitim ortamı sağlanmaktadır. Bu ortamda sürdürülen eğitimler, İngilizceyi en kolay şekilde öğrenmenize yardımcı olur.

Günümüzde sunulan en iyi eğitim metotları, ezberden çok pratiğe dayalıdır. BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kurslarında sunulan İngilizce dil okulu eğitimleri, 16 kişilik gruplardan oluşan sınıflarda gerçekleşmektedir. Bu sınıflarda öğretmenlerimiz, öncelikle konuya ilişkin temel kavramları aktarmaktadır. Konu anlatımından sonra ise, diyalog kurmaya dayalı bir sistem benimsenmektedir. Bu sayede öğrenciler, öğrendikleri bilgileri en iyi seviyede kullanmayı başarmaktadır. Aynı zamanda yapılan pratikler, konunun eksik kalan yanlarının görülmesini sağlamaktadır.

Modern yöntemleri içeren İngilizce kursu eğitimlerimiz, işitsel ve görsel öğelerle desteklenmektedir. Buna göre konuya ilişkin diyalogları içeren videolar ve ses kayıtları kullanılmaktadır Derslerde kullanılan videolar, ana dili İngilizce olan kimselerin hazırladığı içeriklerdir. Bu yöntem ile öğrenciler İngilizce kursu kapsamında, sözcüklerin telaffuzunu daha net kavramaktadır. Bunların cümle içerisinde kullanımları da daha rahat anlamaktadır.

 

İngilizce Öğretimi Seviyeleri

BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kurslarında sunulan İngilizce dil kursu eğitimleri öğrencilerin bilgi seviyelerine göre düzenlenmektedir. İngilizce bilgisi hiç olmayan veya az seviyede olan öğrenciler elementary sınıflarından başlatılmaktadır. Bu sınıfın bir üstü Pre-ıntermediate seviyesidir. Sonrasında sırasıyla,  intermediate, upper intermediate, advanced olmak üzere farklı sınıflar bulunmaktadır.

İngilizce, günümüzde birçok amaçla öğrenilmektedir. BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kursları’nın sunduğu İngilizce eğitimlerinde bu amaçlar da gözetilmektedir. Örneğin, bazı kimseler İngilizceyi akademik anlamda geliştirmek isteyebilir. Bazı kimseler ise, kariyeri için iş İngilizcesi alanına yönelebilir. Eğitim merkezimizde verilen İngilizce eğitimleri bu farklılıkları içermektedir.
 
Dilimizde nasıl günlük konuşma dili ve hukuk dili aynı değilse, İngilizce de böyledir. Her alanın kendisine ait terimleri ve bir üslubu bulunmaktadır. İngilizceye tam olarak hâkim olmak, bu farkları bilmeyi gerektirir. Sizlere sunduğumuz İngilizce öğrenme fırsatlarıyla, İngilizceye tam biçimde hâkim olabilirsiniz. Eğitimlerin detayları ve BRITISH TIME Avcılar İngilizce Kursları’nın fiyatları için bizimle iletişim kurun.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN