444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Avcilar İngilizce Dil Kursları

                                          Avcilar İngilizce Dil Kursları

 

Günümüz şartlarında ingilizce artık hobi olmaktan çıkmış ve bir GEREKLİLİK haline gelmiştir. Çünkü dünya olduğu yerde saymıyor ve gün geçtikçe üzerinde yaşayan tüm canlılarla birlikte gelişmeye devam ediyor. Tüm alanda olan bu gelişmeler dillere ve kültürlere de yansımıştır ve bu gelişim sirkülasyonu küreselleşen dünyamızda İngilizce dilinin önemini de arttırmıştır.

Türkiye de bu gelişime ve yeni çağa ayak uydurmak için özellikle öğrencileri ingilizceye yönlendiriyor. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için Türkiye’de birçok dil kursu ve dil okulu  açılmıştır. Bunlardan bir tanesi de sektöründe öncü ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan AVRUPA ‘DA EN BAŞARILI DİL OKULU ödülüne layık görülmüş olan British Time Dil Okulları’dır. British Time tüm şubeleri ve uzman öğretmen kadrosu ile hem öğrenciler hem de iş insanlarına eğitim vermektedir. İstanbul’da 4 şubesi bulunan British Time Dil Okulları eğitim sistemini geliştirip Türkiye şartlarından çok daha farklı bir sistemle eğitim vermektedir. Avrupa Dil Portföy’ünü baza alan British Time Dil Okulları genel ingilizce eğitiminde 5 seviye 10 kur şeklinde eğitim vermektedir. Bu eğitimi verirken klasik ingilizce öğretme taktiklerinden uzak, pratik ve speaking ağırlıklı öğretme sistemini uygulamaktadır. İstanbul’da bulunan 4 şubeden biri olan Avcılar Şubesi, British Time Dil Okulları’nın vermiş olduğu bu başarılı eğitim sisteminden kaynaklı özellikle de İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü öğrencilerinin göz bebeğidir. Ulaşım açısından çok merkezi bir noktada olan ve İstanbul Üniversitesi kampüsünün karşısında bulunan Avcılar Şubesi hemen E-5 yanyol kenarı Avcılar Metrobüs durağının bulunduğu noktadadır.  Gerek pratik ağırlıklı ders işleyen öğretmenler, gerek haftanın her günü olan speaking sınıfları, ücretsiz özel ders imkanları ile sadece İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin değil Avcılar lokasyonuna yakın tüm üniversite öğrencilerinin hedef noktası haline gelmiştir. Öğrencilerine sadece ingilizce konuşmayı değil unutturmamayı da garanti eden British Time Dil Okulları ömürboyu geçerli ücretsiz ve sınırsız eğitim hakkı da sunmaktadır. Bu sayede bir daha hiç kimsenin ingilizceyi unutmamasına ve hayatının her noktasında özgüvenle ingilizce konuşmasını sağlıyor.

British Time Dil Okulları’nın bu başarısı gözardı edilmeyip birçok üniversite tarafından da uzman eğitmen kadrosu ile birlikte “Yılın En İyi Dil Okulu” ödülüne layık görülmüştür. İngilizceyi sadece ders olarak değil yaşam biçimi olarakta gören British Time Dil Okulları eğitiminde ingilizcenin her alanına odaklanıp, speaking,grammer,vocabulary,translation,genel iş ingilizcesi ve öğrencilerine özel ücretsiz birebir dersleriyle birlikte ingilizceyi oldukça kalıcı hale getiriyor. Tabi yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte sadece genel ingilizce eğitimi vermeyip sınavlara hazırlıkta da oldukça başarı katetmiştir. Ielts, Toefl, Yds, Yökdil gibi sınavlara özel eğitmen kadrosu ile öğrencilerini hazırlıyor ve birçok kurum ve kuruluşlara Ielts ve Toefl’a yönelik eğitim vermiştir. Sınava yönelik hazırlıklarında da genel ingilizcedeki gibi başarı oranlarını çok çok yüksek tutmuş ve kişiye özel sınıflarda taktiksel hazırlıklarına devam etmiştir.

British Time’da öğretim süreci boyunca çokça sınav uygulamaları yapılmakta olup, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir!

British Time’da Sınıf Eğitimi Seanslarımız;

Hafta İçi Sabah Programı:  “Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe” günleri saat 10:00 ile 13:45 arasında,

Hafta İçi Akşam Programı:  “Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe” günleri saat 19:00 ile 21:20 arasında,

Hafta Sonu Sabah Programı:  “Cumartesi” günleri saat 09:20 ile 13:20 arasında,

Hafta Sonu Öğlen Programı:  “Cumartesi” günleri saat 15:00 ile 19:00 arasında oluşmaktadır.

Online Ders Seanslarımız;

Hafta İçi Akşam Programı:  “Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe” günleri saat 19:00 ile 21:20 arasında,

Hafta Sonu Sabah Programı:  “Cumartesi - Pazar” günleri saat 10:00 ile 13:10 arasında,

Hafta Sonu Öğlen Programı:  “Cumartesi - Pazar” günleri saat 15:20 ile 18:30 arasında oluşmaktadır.

British Time’da Öğrencilerimize daha fazla pratik yapma imkanı yaratabilmek ve böylece her birinin İngilizce’yi daha fazla tanıyıp kavrayabilmesine, daha fazla deneyim kazanabilmesine ve öğrendiklerini daha iyi pekiştirebilmesine fayda sağlayabilmek için  SPEAKING, GRAMMAR , READING, BUSINESS ENGLISH , VOCABULARY, MAKE-UP  gibi çeşitli aktiviteler düzenlemekteyiz. 

 

 

“Sınırsız bir dünya için British Time!” diyen British Time Dil Okulları günden güne büyüyen ve gelişen şubeleri,  öğrencileri, öğretmenleri ve eğitim planlama uzmanları ile birlikte kapılarını ingilizcenin gizemli dünyasına açmaya devam ediyor..

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN