444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İstanbul İngilizce Kursları

İstanbul İngilizce Kursları

Ülkemizin en gelişmiş büyükşehirlerinden olan İstanbul’da yabancı dil eğitimi veren bir çok yabancı dil kursu ve dil okulu bulunmaktadır. Her geçen gün yabancı dile olan ihtiyacın artması sektörün genişlemesindeki en büyük etken olmuştur. Ancak dil eğitimi veren kurumlar söz konusu olduğunda kıstas alınması gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Böyle büyük bir şehirde bu kadar dil kursu arasında olumlu bir sonuç almak ve yabancı dilinizi etkili şekilde kullanmak istiyorsanız  kendiniz için en doğru kurumu seçmelisiniz.

British Time İngilizce Dil Okulları  bu kurumlar arasında bilinen en köklü kurumlardan biridir. İstanbulda Bakirköy, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Avcılar gibi bir çok yerde şubesi bulunmaktadır. Merkezi bir otoriteye bağlı olarak işlediğinden, öğrencilerine şubeler arası transfer hakkı gibi ayrıcalıklar da sağlamaktadır. Eğitim standardını korumak adına isim hakkını kendi elinde tutmayı tercih eden yurtiçi ve yurtdışında bir çok ülkede faaliyet gösteren kurumlarımız, İngilizce sektöründe öncü olmakla birlikte, Avrupa ‘da yapılan  Uluslararası Zirve’de,   ülkemize “YILIN EN BAŞARILI DİL OKULU” ödülünü getirmiş tek kurumdur. Eğitim standartlarını her zaman yüksek tutarak öğrencilerinin alabilecekleri en büyük verim ile programlarını İngilizceyi anadil düzeyinde konuşarak sonlandırmalarını ve sertifikalarını almalarını amaçlar. Bu süreç ilerlerken British Time en büyük özeni öğretmen kadrosunu oluştururken gösterir. Türk ve yabancı bir çok öğretmenden oluşan uzman kadrosu  ile İngilizce konusunda  British Time İngilizce Dil Okulları  tüm şubelerinde sadece genel ingilizce eğitimi ile sınırlı kalmayarak,  aynı zamanda uluslararası İngilizce sınavlarına (IELTS – TOEFL) hazırlık konusunda veya yabancı öğretmenler ile yoğun konuşma programlarına kadar Ingilizcenin kullanıldığı ve istenildiği her alanda öğrencilerine düzgün bir grammar ve akıcı bir diksiyon ile  İngilizce konuşmalarını sağlayacak bir   İngilizce deneyimi yaşatmaktadır.

İstanbul’daki diğer İngilizce kurumlarına nazaran British Time’ın en büyük farkı, Eğitim sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteren, yurtdışında bilinen ve tanınan  bir dil kursu değil DİL OKULU olmasıdır.  Yine öğrencilerin bakış açısını çözümlemiş ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik büyük adımlar atmış olan British Time İstanbul’daki dil kurslarından farklı olarak sağladığı en büyük ayrıcalık, İngilizce’yi grammar bilgisi ile sınırlı tutmamak ve öğrencilerine tüm kurumlardan çok daha fazla konuşma alanı (speaking clublar) sağlamaktır. Bir çok kurum maliyet gerektirdiği için haftalık konuşma sınıflarını minimum saat aralıklarında tutarken, British Tıme İngilizce Dil Okulları, bir dili öğrenmenin yolunun onu en iyi şekilde konuşmak olduğunu ve konuşabilmenin yolunun da yeterli pratik alanının sağlanmasından geçtiğini bilmektedir. Yüksek başarı oranı ve olumlu referanslarını İngilizce yi konuşturmaktaki kararlılığına ve bu kararlılığı uygularken öğrencilere sunduğu olanaklara borçludur.

British Time, ayrıca  İş İngilizcesi ve uygulamaları eğitimleri ile de öğrencilerinin akademik hayatları sonrasında bağlı oldukları alanlarda çeşitli iş olanaklarına hazır olabilmeleri ve iş hayatında da İngilizceyi aktif bir şekilde kullanabilmeleri için yabancı öğretmenler ile pratik ortamı sağlamaktadır. Öncesinde BRİTİSH Time’da  İş İngilizcesi uygulamalarını deneyimlemiş öğrenciler iş hayatına başladıklarında bu rutine uyum sağlamakta diğer iş arkadaşlarından daha  tecrübeli ve etkin olacağından, bu anlamda onlardan daha şanslıdır.

Öğretmen kadrosuna güvendiği kadar, verdiği eğitimin her zaman arkasında durmakta olan  British Time İngilizce Dil Okulları, yüzyüze eğitimlerde öğrencilere sunduğu ücretsiz seviye tekrarı imkanı ile bu kurumda olup da İngilizce öğrenmeden buradan ayrılınamayacağını kanıtlarcasına,   eğitimi başarıyla tamamlayacaklarının  güvencesini sağladığı daha bir çok ayrıcalıkla öğrencilerine  sunmaktadır.

British time İngilizce Dil Okulları, yüzyüze eğitimlerde gösterdiği başarıyı, bir çok seans  seçeneği  ile online ingilizce eğitimi seçenekleri ile de göstermektedir. Uzman öğretmen kadrosu ile Zoom programı aracaılığıyla uzaktan canlı eğitimleri, zaman ve mekan kavramı engellerini ortadan kaldırarak,  bulunduğu ortamın konforunda  hangi şehir veya ülkede olursa olsun  British Time’ın öğrencisi olma ayrıcalığı ile İngilizce öğrenme fırsatı bulmasını sağlamaktadır.

British Time İngilizce Dil Okulları aynı  zamanda yurtiçi eğitimlerinden sonra,  konuşma seviyesine ulaşmış  öğrencilere yurtdışı dil eğitim olanakları da  sağlayan ; İngiltere , Amerika, İrlanda, İzlanda, Malta, Avusturya, Kanada gibi ülkelere de yurtdışı danışmanlarının rehberliğinde gitmenize yardımcı olabilmekte kalacağınız süre ve gitmek istediğiniz ülkeye göre kendi öğrencilerine özel indirim bursları uygulamaktadır.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN