444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İngilizce Kursları ve BritishTime

“Avrupanın en iyi dil okulu” ve “Yılın En Başarılı Dil Okulu”   seçilen BRITISH TIME DİL OKULLARI  2019/2020 Eğitim ve Öğretim dönemine tüm hazırlıkları tamamlanmış olarak başlamıştır. Her yıl tüm İngilizce Kursları için ulaşmaları gereken yeni hedefler belirleyen British Time bu yıl da İngilizce Eğitimi’nde Tüm yabancı dil kursları için yeni standartlar belirledi.

İstanbul İngilizce Kursları içerisinde bölgesel olarak en yoğun rekabetin yaşandığı Kadıköy İngilizce kursları, Bakırköy İngilizce Kursları, Mecidiyeköy İngilizce Kursları ve Avcılar İngilizce Kursları arasında en çok talebi British Time İngilizce Kursları görmektedir. 

Öğrenme Garantili İngilizce Eğitimi ’nin mucidi BRITISH TIME Dil Okulları  Tüm İngilizce seviyelerinde (elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediateve advanced) uyguladığı eğitim sistemiyle öğrencilerinin başarılarına başarı katmaktadır. Eğitiminin vazgeçilmez bir parçası haline gelen speaking club, grammar clup, vocabulary clup, business english club, make-up club gibi aktiviteleri bu başarı çıtasında çok önemli bir yer tutmaktadır.

En iyi dil okulu olmanın vermiş olduğu gurur ve açık ara başarı farkıyla, British Time diğer dil okulları ve İngilizce kursları için, kendi aralarında 2.lik ve 3. Lük yarışı şansı bırakmıştır. British Time Dil okulları dışında istanbul’da  faaliyet gösteren diğer ingilizce kursları da şunlardır.  

“Amerikan Kültür, İngiliz kültür, English Time, British English, British Side, British Center, British Fly, British life, British Town, Amerikan Life, Just English, English Center, English Counsil, British Counsil, wse, dilko, dilko english, World wide english, Expres english, British culture, Amerikan english, Amerikan Time, Berlitz, İnfolang, ilm, dialogue, mindset, 5 günde İngilizce, English park, Perfect english, Konuşarak öğren, YDS Akademy, Akındil, English State “vs. dir.

Bunların dışında ilçe bazında da açılmış yerel kurumlar mevcuttur. Tek şubeli ve sadece bölgesine hitap eden kurumlar, özellikle ilk, orta, lise çağlarındaki öğrencilere okul derslerine takviye amacıyla hizmet vermektedirler.

İstanbul da faaliyet gösteren bu kurumların %90 ‘ı franchise sistemi ile çalışmakta olup genelde her bir şubenin işletmecisi ve sahibi ayrı kişilerdir. Ve İstanbullularara hizmet vermek üzere açılmış olan bu kurumlar genelde tüm dillerin öğretilmesi konusunda eğitim faaliyeti sürdürmektedirler. Ve kuşkusuz ki her kurum kendi çapında başarı da göstermekte. Ancak BRITISH TIME dil okulları gibi “ sadece ingilizce ” eğitimi veren kurum sayısı 1-2 den fazla değildir. Tabiî ki her kurum, en iyi eğitimi vermek üzere organize olmuştur, Ama hiçbiri eğitim kalitesi olarak ve öğrencisinin başarısı için gösterdiği çaba olarak british time dil okullarına yaklaşamaz bile.  

Tüm bu kursların içerisinde yıllık olarak British Time Kadıköy 400 grup, British Time Bakırköy 350 grup, British Time Avcılar 250 grup ve British Time Mecidiyeköy 200 grup olmak üzere toplam 1.200 grup / seviye eğitim vermekte ve  yaklaşık 6000 öğrenciyi British Time İstanbul Şubelerinde okutmaktadır.  Bu kırılması zor rekor İstanbul İngilizce kursları için bir hayal olmaktan öteye gidememektedir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN