444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İngilizce Dil Eğitimi

İngilizce Kursları Ve Eğitim Paketleri

Hem Türk hem de yabancı hocaların eğitim verdiği ingilizce kursları birçok farklı eğitim seçeneğine ev sahipliği yapıyor. Bu kurslarda öğretilen dil hem akıcı bir şekilde konuşmayı hem de temel gramer bilgilerinin öğretilmesini amaçlamaktadır. Hem haftalık hem de aylık periyotlara bölünen yabancı dil eğitimi gündüz ve gece okulları olmak üzere ikiye ayrılıyor. Daha detaylı bilgi almak için ücretsiz olarak hizmet veren canlı destek hatlarına yazılabilir. Telefon ile randevu alınabilir ve ders içerikleri hakkında kapsamlı bilgi edinilebilir.

 

İngilizce Konuşma Grupları

Öğrencilerin dil seviyelerini üst noktalara taşımak için günlük ve haftalık olarak toplanan konuşma gruplarına dahil olunabilir. Bu gruplarda dile ait tüm konuşma kalıpları öne çıkan aksanları ile birlikte öğretilebilir. Kendi seviyesindeki öğrencilerle pratik yapma şansını elde eden öğrencilerin dile olan hakimiyetleri çok kısa bir zaman içerisinde gelişim gösterir. Bir öğretmen moderatörlüğünde gerçekleştirilen ingilizce konuşma grupları bir saat sürüyor.
 
Konuşturma Odaklı Yaklaşım dil eğitimi açısından birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Söz konusu paketlerin içerisinde interneti doğru ve verimli kullanmak isteyenlere özel dersler de veriliyor. Ana dili İngilizce olan eğitmenler de söz konusu konuşma gruplarının içerisinde yer alarak gerekli yönlendirmeleri ve düzeltmeleri yapmaktadır.

 

Genel İngilizce Eğitimi

Her yaş grubunu kapsayan yabancı dil eğitimi çeşitli seviyeler ile adlandırılmaktadır. Başlangıç ya da beginner adı ile bilinen seviye için A1 VE A2 sınıflarına kayıt yaptırmak yeterli olmaktadır. Orta seviyeli eğitimler için B1 ve B2 sınıflarına kayıt yaptırmak mümkündür. Gramer bilgisi yüksek olan ve eksik bilgilerinin tamamlamak için eğitim almak isteyen öğrenciler içinse C1 ve C2 seviyesindeki sınıflarına kayıtlarını yaptırabilir.
 
Genel İngilizce kurslarında hem Türk hem de yabancı hocalarla birlikte çalışmak mümkündür.

 

Çocuklara Özel İngilizce Kursları

Hem ilköğretim hem de lise seviyesindeki öğrencilere özel dil kursları ayrı seçenekler halinde sunuluyor. Çocukların eğitimi için uzman hocalar ile çalışmak isteyen ebeveynler bu alanda profesyonel olarak verilen İngilizce kursları içerisinde seçim yapabilir. Kurslar hem hafta içi hem de hafta sonu özel dersliklerde veriliyor.
 
Derslikler 10 kişilik sınıflardan başlayıp 16 kişilik sınıflara kadar değişkenlik gösterebilmektedir. Çocukların eğlenerek idrak edebileceği bir ortam yaratmak için çeşitli İngilizce oyunlar da müfredatların içerisinde yer alıyor. Soru cevap şeklinde ilerleyen dersler çocukların kolay ve hızlı öğrenme, analitik düşünme, bir arada olma gibi ihtiyaçlarına da yanıt vermektedir. Kitap çevirileri ve cd'ler de ilk derste çocuklara ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Çocuklara özel İngilizce kursları Writing, Reading, Listening gibi özel dersleri de kapsıyor. Hafta sonu verilen kurslar için online kayıt forumları doldurulabilir ya da yetkililerle telefon üzerinden iletişime geçilebilir.

 

Özel İngilizce Eğitimi Seçenekleri

Özel dil eğitimi face to face tekniğiyle bire bir özel dersliklerde veriliyor. Haftada en az 4 en fazla 16 saat özel İngilizce kurslarına katılmak mümkündür. Öğrenci ile özel olarak ilgilenildiği için dil öğrenme süreci çok daha hızlı olmaktadır. Öğrenciler merak ettiği, geri kaldığı konuları tekrar tekrar sorma ayrıcalığına sahipler. Belirtilen konuların üstünden geçilmekte, soru cevap şeklinde konuşma pratikleri yapılmaktadır.
 
Öğrencilerden istenen ev ödevlerinin kontrolleri özel derslerde yapılmaktadır. Ders boyunca İngilizce konuşulduğu için birer saatlik periyotlarda dile olan hakimiyet kazandırılmış olur. Gramer konuları dışında cümle kurma kalıpları, yeni kelimeler ve zamanlar da özel derslerin müfredatında yer alıyor.

İngilizcenin Öğrenmenin hayatınıza katacağı tüm fayda ve imkanlar için bir adım atın.

British Time Dil Okullarının çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ve yarattığı fark ile İngilizceyi rahat öğrenirsiniz.

 

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN