444 84 63  |           |   ENGLISH

GENEL İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

                  

British TIME Oxford üniversitesinin dil öğrenim sistemini esas almıştır. Bu sisteme göre İngilizce Elementary, Pre-ıntermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır.

Eğitimde, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde speaking, gramer, vocabulary, business english ve make-up çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.         

Dört temel dil yeteneğinizin (konuşma–anlama-okuma–yazma) geliştirilmesi, İngilizce öğretiminde ve dolayısıyla da BRITISH TIME’ ta ana eğitimi oluşturmaktadır.

Derslerimiz en fazla 14 ile 16 kişilik sınıflarda yapılır. British TIME ’da  Programlar gramer ağırlıklı olan 1.ve 2. Seviyelerde tamamen Türk öğretmenler 3.4.5. Seviyelerde ise Türk ve Yabancı öğretmenlerimiz eşit ağırlıkla eğitim vermektedirler.

Tüm kadromuz uzman, deneyimli,  pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşturulmuştur.

Dersi keyiflendirmenin ve verimliliğini artırmanın yolu doğru kitap ve doküman seçiminden geçer. Bu konunun öneminin farkında olan BRITISH TIME her 5 seviyede de, Oxford University press tarafından hazırlanıp yayınlanan “New Headway” serisi ve bunun yanı sıra, takip edilen ders konularına paralel hazırlanmış gramer kitapları ve fotokopi şeklinde çalışma paketleri kullanılmaktadır.

Başarı takibi her kur sonunda yapılan sınavlarla takip edilmektedir. İhtiyaç durumunda ek ders veya telafi programları düzenlenerek kursiyerimizin başarılı bir eğitim süreci geçirmesi sağlanır. Tüm çabalara rağmen başarılı olamayan kursiyerlerden devamsızlık oranı eğitim sürecinin %10 dan fazla değilse ilgili kuru tekrar ücretsiz alması sağlanmaktadır.

 


KONUŞMA SINIFLARI

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmakta olan konuşma gruplarına (Speaking Club) İngilizce'den uzak kalmak istemeyen ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler. Dersler serbest konuşma şeklinde gerçekleşir ve öğrenciler güncel konular hakkında ve seviyelerine yakın gruplarla pratik yapma imkanı bulurlar. Bu programlar şubelerimiz bünyesinde ve farklı saatlerde yapılmaktadır. Lütfen detaylar için aktivite listemize bakın ya da dersine katılacağınız şubemizle irtibata geçiniz.

 

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERS)

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Özellikle zaman ve süre konusunda sıkıntısı olan adaylara tavsiye etmekteyiz.


İŞ İNGİLİZCESİ

Genel iş İngilizcesi programlarımız kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz de bu programa katılım gösterebilirler

Mesleki İngilizce

Genel iş İngilizcesi eğitimleri dışında daha çok Şirketlere göre hazırlanmış olan  “Mesleki İngilizce” eğitim programlarımız kurumsal ve toplu taleplere cevap vermek üzere organize edilmiştir. Bu alandaki bireysel talepler birebir şeklinde çözüme kavuşturulmaktadır.  Hukuk, Finans, Havacılık, Turizm vb alanlarda iş ingilizcesi eğitimleri vermekteyiz.   

 

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Günler

Saatler

Haftalık ders saati

HAFTA İÇİ SABAH

P.tesi– Salı – Çarş – Perş.

10:00 – 13:45

16 SAAT

HAFTA İÇİ AKŞAM

P.tesi– Salı – Çarş – Perş.

19:10 – 21:30

12 SAAT

HAFTA SONU

C.TESİ – PAZAR

09:20 - 13:30

10 SAAT

C.TESİ – PAZAR

15:20 - 18:30

8 SAAT

C.TESİ – PAZAR  (BAKIRKÖY)

13:50 - 17:00

8 SAAT

C.TESİ – PAZAR  (BAKIRKÖY)

17:20 - 20:30

8 SAAT

NOT: Şubeler arasında saatler farklılık gösterebilir.

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!