444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Dil Okulları

Yabancı Dil Eğitimde Yurt içi ve Yurt dışı kararsızlığı

Ücretsiz danışmanlık ile birlikte hizmet veren yabancı dil okulları başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm büyük şehirlerde birden fazla şubeye sahiptir. Örneğin bu okulları İstanbul'un hem Asya hem de Avrupa kıtalarında bulmak ve seçimi buna göre yapmak mümkündür. İsteyenler ön kayıt formunu online olarak doldurarak anında dil eğitimleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Bir diğer seçenek ise henüz kayıt aşamasındayken seviye tespit sınavlarına katılmak. Öğrenciler seviye tespit sınavlarının sonuçlarına göre başlangıç, orta ve üst düzey seviyelerde verilen eğitimlerden birini seçebilir. Okulları tanıma ve değerlendirme aşamasında danışmanlık hizmetlerinin tüm kademelerinden faydalanmak da mümkündür.

 

Dil Okullarında Eğitim Süreçleri

Başta İngilizce olmak üzere birçok farklı yabancı dilin tam kapasiteli öğretimi dil okullarında gerçekleştiriyor. Hem Türk hem de yabancı öğretmenlerle çalışma ayrıcalığı tüm öğrencilere sunulmaktadır. Hem hafta içi hem de hafta sonu verilen derslerin gün ve saat seçimleri de öğrencilere bırakılıyor. Hem gündüz hem de akşam eğitimleri için kayıt yaptırılabilir.

Öğrencilerin dil seviyelerine göre çeşitli materyaller ve kitaplar ücrete dahil olarak dağıtılmaktadır. Yabancı dil okulları tarafından verilen kitaplarda writing, listening ve reading gibi yabancı dilin farklı yönlerini ön plana çıkaran ve öğreten materyaller de bulunuyor. Dinlediğini anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerini ileri safhaya taşımak isteyen bireyler için cd ve videolu anlatım teknikleri de uygulanıyor.

 

Yurt Dışında Yabancı Dil Okulları

Eğitimine yurt dışında devam etmek ve dili kaynağında öğrenmek isteyenler için yurt dışındaki okulları değerlendirmek bir başka seçeneği oluşturuyor. Tamamen ücretsiz olarak verilen danışmanlık hizmetlerinin sonunda, en yakın, en hesaplı ve en gelişkin okulların tam listesi çıkarılabilir.

Bu okulların en önemli özelliği hem lise hem de üniversitede düzeyinde eğitim verebiliyor olmasıdır. Hem aylık, hem altı aylık hem de bir yıllık eğitim paketleri olup kayıt olacağınız döneme bağlı olarak indirimli fiyatlardan faydalanma şansınız olabilir. Yabancı öğretmenlerin katıldığı derslerde dile hakimiyet, farklı aksanları konuşma, akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşma gibi tüm talepler karşılanmaktadır. Burada kullanılan materyaller ve kitaplar da dünyada geçerliliği bulunan önemi kaynaklardır.

 

Dil Okullarında Sınav İngilizcesi

Dil Okullarının eğitim programlarında sınav İngilizcesi adı altında ek bir branş da yer alıyor. Birçok farklı sınava hazırlanmakta olan öğrenciler sınav İngilizcesi öğrenerek bu sınavlara daha hazır bir şekilde girebilir. TOEFL, IELTS, PTE ve Cambridge sınavları gibi uluslar arası sınavlar ile ÖSYM gözetiminde yapılmakta olan  YDS, YKS-DİL ve YÖKDİL sınavlarına hazırlanan herkese özel birebir eğitimler de veriliyor.

 

Kurumsal İngilizce Dersleri

Dil okullarına kayıt yaptırılarak kurumsal İngilizce dersleri almak da mümkündür. Bunların başında iş İngilizcesi adı altında öğretilen ve birçok farklı kurumsal noktada işlev gören eğitimler yer alıyor. Mülakat pratiğini geliştirmek isteyenlere özel dersler de hem teorik hem de pratik olarak veriliyor. Yabancı dilde sunum yapmak isteyenler için bu alanda hem Türk hem de yabancı hocaların gösterdiği teknikler de müfredatın içerisinde yer alan bir diğer konudur.

Mesleki İngilizce derslerine katılmak için de telefonla ya da internet üzerinden kayıt yaptırmak mümkündür.

İngilizcenin Öğrenmenin hayatınıza katacağı tüm fayda ve imkanlar için bir adım atın.

British Time Dil Okullarının çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ve yarattığı fark ile İngilizceyi rahat öğrenin.

 

 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN