2017-2018 ÖĞRETİM DÖNEMİ AVANTAJLI ERKEN KAYIT İMKANI
2017-2018 ÖĞRETİM DÖNEMİ AVANTAJLI ERKEN KAYIT İMKANI
20.YILA ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI
20.YILA ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI
ÜNİVERSİTELİLER SİZE ÖZEL İNDİRİMLER BRITISH TIME'DA!
ÜNİVERSİTELİLER SİZE ÖZEL İNDİRİMLER BRITISH TIME'DA!
ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ
ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ
SEVİYENİZİ ÜCRETSİZ ÖĞRENİN
SEVİYENİZİ ÜCRETSİZ ÖĞRENİN
BURADASINIZ » EĞİTİM SİSTEMİ » EĞİTİM SİSTEMİ

EĞİTİM SİSTEMİ


BRITISH TIME, Oxford Üniversitesinin dil öğrenim sistemini esas almıştır. Bu sisteme göre İngilizce Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır. BRITISH TIME'da görsel ve işitsel olmak üzere çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri, sinema kulüpleri ile etüt çalışmaları öğrenciye ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dört temel dil yeteneğinin (konuşma, dinleme, okuma, yazma) geliştirilmesi, İngilizce öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Derslerimiz maksimum 16 kişilik sınıflarda yapılır.


BAŞARI GARANTİSİ


Başarı durumunun sürekli takip edilmesi, öğrencilerin zaman kaybetmemesi açısından da önemli olduğundan, öğretim süreci boyunca öğrenciler uzman öğretmenler tarafından sürekli gözlemlenir ve olası bir başarısızlık durumunda bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilir.


ÖĞRETMEN KADROSU


Yabancı dil eğitiminde doğru rehber doğru öğretici çok önemlidir. Kendini yetiştirmiş ve öğretmenliği meslek olarak seçmiş öğretmenlerin başarılı bir eğitime ne kadar etki ettiğini herkes çok iyi bilmektedir. Eğitim kadromuz uzman, deneyimli, pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır. İlk iki seviyede Türk öğretmenler, diğer seviyelerde ise Türk ve yabancı öğretmenler ile eğitim verilir.


KİTAPLAR VE DÖKÜMANLAR


Ders verimliliğini artırmanın yolu doğru kitap ve doküman seçiminden geçer. Bu nedenle Oxford University Press tarafından yayınlanan "New Headway" serisi ve bunun yanı sıra ders konularına paralel hazırlanmış ek gramer kitapları ve fotokopi şeklinde çalışma paketleri kullanılmaktadır.

SİZİ ARAYALIM